2009-10-10

Włosy

Dla kręconych włosów

Loki są „charakterne” – niesforne, nieposłuszne, nieokiełznane i kapryśne. Najczęściej też są zbyt suche i trudne do układania. Przede wszystkim zaś wymagające właściwej pielęgnacji.

Marka Rene Furterer wprowadza właśnie nową linię odpowiadającą na potrzeby włosów kręconych.

Linia Acanthe to 3 preparaty zawierające składniki niezbędne w pielęgnacji włosów kręconych. Utrzumują ich skręt i intensywnie nawilżają.Głównym składnikiem kosmetyków jest wyciąg z rośliny Akant (łac. Acanthus), żyjącej w basenie Morza Śródziemnego i słynącej z pięknych, symetrycznych liści, które w starożytności służyły za dekoracyjny wzór antycznych kolumn.

Akant to roślina o grubych łodygach, która w okresie suszy ma nadzwyczajne zdolności gromadzenia wody. W przypadku uszkodzenia łodygi, roślina bardzo powoli oddaje wodę w formie białego soku, który jest głównym składnikiem linii. Glikoproteiny + polisacharydy zawarte w tym soku kumulują wodę, dając kosmetykom Acanthe wyjątkowe właściwości nawilżające. Kolejnym istotnym składnikiem jest wyciąg z awokado o silnych właściwościach odżywczych.Pozostałe składniki to olej avocado i bergamotka.

W skład linii Acanthe wchodzą:

• Acanthe Szampon
Pojemność: 150 ml, Cena: 80 zł
• Acanthe Maska Pojemność: 150
ml, Cena: 105 zł
• Acanthe Serum bez spłukiwania
Pojemność: 100 ml, Cena: 108 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar