2009-10-06

Twarz

ANEW Reversalist

W produktach z linii ANEW Reversalist zastosowano przełomową technologię Activinol. Jej powstanie zostało zainspirowane długoletnimi badaniami nad aktywiną – jedną z najważniejszych cząsteczek odpowiedzialnych za regenerację organizmu. Zgłoszona do opatentowania w Stanach Zjednoczonych technologia Activinol pobudza produkcję aktywiny, stymulując procesy naprawcze w skórze, dzięki czemu zyskuje ona nowy, świeży wygląd.

AVON przedstawia przełomowe odkrycie w pobudzaniu procesu regeneracji skóry, pomagające kobietom wygładzać zmarszczki linię ANEW Reversalist. Kiedy się skaleczymy, nasz organizm zaczyna wytwarzać kluczowy związek stymulujący gojenie: aktywinę. Ponieważ zmarszczki to mikro uszkodzenia skóry, zespół naukowców AVON-u poświęcił kilka lat na przełomowe badania procesów gojenia się skóry i wykorzystania aktywiny w wygładzaniu zmarszczek. Naukowcy AVON-u odkryli jak uaktywnić ten ważny związek dzięki nowej technologii. Activinol.

Czym jest technologia Activinol?
Technologia Activinol, zgłoszona przez AVON do urzędu patentowego, zwiększa wytwarzanie aktywiny, by pomóc poprawić zdolność skóry do regeneracji i odbudować świeży, nowy naskórek. Avon jako pierwszy wykorzystał ten opatentowany kompleks dwóch biologicznie czynnych związków fitochemicznych w których skład wchodzą: AMORFOFALUS – azjatycka roślina botaniczna z rejonu Filipin, której obecność powoduje istotny wzrost syntezy, odpowiedzialnych za naturalną regeneracje i odbudowę nowego naskórka; SESBANIA GRANDIFLORA – azjatycka roślina botaniczna z południowo-wschodniej części Azji, rosnąca głównie w rejonach Tajlandii i Filipin, obecność tej rośliny stymuluje syntezę FIBRYLINY czyli białka będącego obok elastyny głównym włóknem odpowiedzialnym za elastyczność skory.

Naukowcy AVON-u zaprezentowali to przełomowe odkrycie z dziedziny starzenia się skóry na dwóch ważnych, międzynarodowych konferencjach naukowych dla badaczy i dermatologów. Połączenie stymulacji wydzielania aktywiny z przyspieszeniem procesów regeneracji skóry zrewolucjonizowało podejście do redukowania widocznych oznak starzenia się. Wraz z wiekiem maleje zdolność skóry do samoregeneracji, co skutkuje mikrouszkodzeniami, które mogą prowadzić do powstawania zmarszczek i utraty jędrności. Przedstawiamy Naprawczy krem na noc z linii ANEW Reversalist, pierwszy krem z technologią Activinol, który widocznie redukuje mikrouszkodzenia wskutek, których pojawiają się oznaki starzenia się skóry.

• Po 2 tygodniach 73% kobiet stwierdziło, że ich skóra wygląda na zregenerowaną.
• 25% mniejsze drobne zmarszczki.
• Po 4 tygodniach zdecydowana redukcja drobnych zmarszczek i przebarwień, znacznie poprawione napięcie skóry.

Data wprowadzenia na rynek: 01.10.2009
Pojemność: 50 ml
Cena: 70,00 zł.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar