2009-10-02

Włosy

Spotkanie z esencją koloru

Essential Color to pierwsza w Polsce w 100% pozbawiona amoniaku farba trwale koloryzująca, która - oferując łagodne działanie na włosy i skórę głowy - zapewnia równocześnie skuteczność koloryzacji. W formule Essential Color wykorzystano pielęgnacyjne liczi oraz pochodzącą z upraw organicznych białą herbatę. Liczi jest cennym źródłem witaminy C i minerałów, biała herbata za to obfituje w przeciwutleniacze. Dlatego Essential Color pozwala uzyskać nie tylko wymarzony kolor włosów, ale także zapewnia im właściwą kondycję.

Goście zebrani w restauracji Biosfeera mieli okazję podziwiać niezwykły pokaz. W przepięknej zielonej scenerii, modelki ubrane w zwiewne sukienki, ćwicząc jogę, prezentowały nowe odcienie farby Essential Color. Podczas pokazu, na porośniętej soczyście zieloną trawą scenie, odbyła się oryginalna prezentacja niezwykłych możliwości, jakie daje nam innowacyjny krem do trwałej koloryzacji Essential Color.

Punktem, kulminacyjnym części artystycznej wydarzenia było pojawienie się na scenie gwiazdy, Anny Dereszowskiej, która w rozmowie z prowadzącą konferencję Agnieszką Popielewicz, opowiedziała gościom o swoich sposobach na zdrowy tryb życia i rekomendowała gościom nowe kosmetyki do koloryzacji. O szczegółach dotyczących zalet formuły nowych kremów koloryzacyjnych Essential Color, opowiedziała gościom Klaudia Bors brand manger marki Essential Color. Po zakończonej prezentacji goście mieli możliwość zadawania pytań i rozmowy z zaproszonymi gośćmi.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar