2009-10-01

Włosy

Farba do włosów Essential Color

Badania potwierdzają, że kobiety w kwestii koloryzacji nie lubią kompromisów. Chcą, aby preparaty nie niszczyły i nie wysuszały włosów, były dobrze tolerowane przez skórę i wciąż zapewniały długotrwałe kolory*. Innowacyjny krem Essential Color, spełniając marzenia o trwałej a równocześnie łagodnej koloryzacji, jest doskonałą odpowiedzią na te potrzeby.

Essential Color to pierwsza w Polsce w 100% pozbawiona amoniaku farba trwale koloryzująca, która - oferując łagodne działanie na włosy i skórę głowy - zapewnia równocześnie skuteczność koloryzacji.

Jej działanie rekomenduje znana aktorka, Anna Dereszowska. Staram się żyć w zgodzie z naturą, stanowi ona dla mnie źródło piękna, harmonii i siły. Pracując jako aktorka, często zmieniam swój wizerunek, ale naprawdę dobrze czuję się wtedy, gdy wyglądam naturalnie – mówi Anna Dereszowska ambasadorka marki Essential Color. Chcę, aby kosmetyki podkreślały moją naturalną urodę. Dlatego chętnie wybieram właśnie te, których receptury oparte są na składnikach pochodzenia naturalnego - podkreśla. Dlatego cieszę się, że zostałam ambasadorką marki Essential Color - dodaje.

W formule zarówno farby jak i odżywki Essential Color wykorzystano ekstrakty z owocu liczi oraz białej herbaty. Liczi jest cennym źródłem witaminy C i minerałów, biała herbata za to obfituje w przeciwutleniacze. Dlatego Essential Color pozwala uzyskać nie tylko wymarzony kolor włosów, ale także zapewnia im właściwą kondycję.

Subtelny, owocowy zapach Essential Color i wygodna w użyciu buteleczka, z której mieszanka koloryzacyjna nakładana jest bezpośrednio na włosy sprawiają, że aplikacja jest wyjątkowo łatwa i przyjemna.

W ofercie Essential Color znajduje się 15 wspaniałych odcieni od jasnych blondów, przez brązy po czerń, które zapewnią doskonały efekt kolorystyczny i wspaniały wygląd włosów.

205 Ekstrajasny blond
208 Naturalny blond
212 Jasny złoty blond
215 Średni blond
220 Ciemny blondB


225 Kasztan
230 Mahoń


240 Jasny brąz
245 Jasny złoty brąz
250 Średni brąz
260 Ciemny brąz
270 Czarny brąz
280 Ciemny fiolet


285 Granatowa czerń
290 Czerń

Cena opakowania ok. 20 złKomentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar