2009-09-19

PLOTKI

Whitney Houston ciągnie do narkotyków

Whitney Houston sama szczerze przyznaje, że nadal musi walczyć z pokusą sięgnięcia po narkotyki. Autorka wielkiego hitu 'I Will Always Love You' nadal myśli o tym, by sięgnąć po kokainę czy marihuanę czyli po substancje, od których była uzależniona, gdy jeszcze była żoną Bobby Browna. W chwilach zwątpienia jednak zwraca się do Boga.

"Nie myślcie, że już mnie nie ciągnie do narkotyków. Sięgnięcie po narkotyk to dosłownie minuta. Wtedy muszę się modlić, by pragnienie odeszło. Teraz robię wszystko po kolei i jeżeli mam dzień słabości, wiem do kogo się zwrócić o pomoc. Wiem, że Bóg mnie kocha".

Whitney Houston przyznaje, że czasem pije alkohol, ale jest całkowicie czysta od narkotyków. 46-letnia gwiazda ujawniła, że to wiara pomogła jej w podjęciu decyzji o odejściu od swojego męża Bobby`ego, który przyznał, że zdradzał swoją żonę w autobiografii 'Bobby Brown: The Truth, the Whole Truth and Nothing But', która została wydana w roku 2006. Plotki donoszą, że Whitney podobno powiedziała Bobby`emu, że idzie po cukier i mleko, ale zamiast tego wynajęła samolot z Atlanty do Kalifornii, by zacząć wszystko od nowa.

Whitney, która rozwiodła się z mężem w 2007 r. powiedziała: "Moim jedynym zmartwieniem była moja córka i jej postrzeganie ojca. Ale Internet pozwolił się dowiedzieć jej o wszystkim. Wtedy powiedziała: "Nie. Rozwiedź się z nim. Pozwól mu odejść".

I na szczęście odeszła...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar