2009-09-04

PLOTKI

Heidi Klum nago w książce

Heidi Klum ma zamiar wydać książkę pełną swoich nagich zdjęć. Znowu podjęła się współpracy z fotografem Rankinem, by wydać kolejny tom ze zdjęciami pt. 'Rankin's Heidilicious'.

"To jest bardzo nieprzyzwoite. Już od siedmiu lat współpracuję z Rankinem, ponieważ praca z nim to czysta zabawa, gdyż on zawsze umie sprawić, że wyglądam inaczej. Zawsze umie sprawić, że zrzucę swoje ciuszki z jakiegoś znanego tylko dla niego powodu. Wykonujemy zamierzoną pracę, kończymy ją i wtedy mówi: "A może zrobimy kilka kolejnych ujęć?” i ja się wtedy nakręcam, nie mając już oczywiście nic na sobie."

Książka ma się pojawić w październiku.

Heidi również opowiadała o nowej lalce Barbie, którą zainspirowała. 36-letnia gwiazda była zachwycona, gdy zwrócono się do niej z propozycją uczynienia jej nieśmiertelnej i wzięcia udziału w kampanii Blonde Ambition Collection dzięki, której mogła zmienić coś, co ją zawsze wkurzało i irytowało. "Chcemy byś była częścią tego – powiedzieli mi. I pomyślałam: Wow! To było moje marzenie, mieć własną Barbie, gdy dorastałam. Więc musiałam iść do Mattela i przeglądałam głowy, włosy i ubrania. Chciałam, by ta Barbie była ulubioną lalką mojej córki, więc ubrałam ją w najbardziej świecącą różową mini sukienkę na świecie. Denerowało mnie też to, że Barbie zawsze była naga, więc moją ubrałam w słodki, różowy stanik i majteczki".

Heidi Klum będzie nawet miała swoją Barbie, to jest rzeczywiście zaszczyt, bo Barbie jest wciąż popularna.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar