2006-11-28

Oczy

PODKREŚL OCZY

Zmieniają swoje oblicze, ale są nadal tak popularne, bo czyż kobieta nie wygląda pięknie gdy mocno podkreśli oko, gdy podkreśli kształt oka, precyzyjnie obrysuje jego kontury, stworzy dobrze wypracowana kreskę na oku. W klasycznym wydaniu "smoky eyes" to mocno zaznaczony kontur oka i powieki pomalowane bardzo ciemnym kolorem (czernią, fioletem, granatem, brązem). Taki makijaż jest idealny dla odważnych i drapieżnych kobiet, gdyż dodaje kociego i tajemniczego spojrzenia. "Smoky eyes" jednak jest poddawane metamorfozie. Oko już nie jest tak mocno podkreślone ciemnymi barwami. Teraz stosuje się również jaśniejsze połyskujące i matowe odcienie.

Ten rodzaj makijażu jest wprost stworzony dla niektórych kobiet. I wersja Gdy na oku zastosujemy bardzo ciemny grafit, twarz będzie wyglądała naturalnie dzięki jasnobeżowej szmince i brzoskwiniowemu różowi na policzkach. II wersja. Jeżeli masz wąskie oczy, zastosuj pewien trik. Zamiast ciemnych cieni użyj rozświetlającego złota. Makijaż natomiast zachowa styl "smoky eyes" i będzie wyrazisty, ale jednocześnie świetlisty, młodzieńczy i radosny, gdy obrysujesz kontur oka ciemną kredką i rozjaśnisz oko właśnie złotem. III wersja Jaśniejszy wariant jest rownież bardzo interesujący, np. oko obrysowane czarną kredką i rozjaśnione seledynowym cieniem w połączeniu z delikatną różową szminką na ustach. Idealne rozwiązanie dla pań o ciemnej karnacji.


Dla każdej lubiącej się malować kobiety nie jest sekretem to, iż makijaż oka jest niezmiernie ważny o ile nie najważniejszy. Masz piękny kształ oczu? Podkreśl je, pokaż jak cudowny kształt mają twoje oczy. Uwydatniajmy to co w nas najpiękniejsze bo sposobów jest bardzo wiele, a trudność w tym minimalna, bądź żadna.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar