2007-06-15

WARTO WIEDZIEĆ

POKAŻESZ MAJTKI, TRAFISZ ZA KRATKI

Bo jeśli zdarzy się to w amerykańskim stanie Luizjana, można trafić na pół roku za kraty. Takie właśnie ustalono tam prawo.

To nie do wiary, a jednak dzieje się naprawdę. Władze Luizjany postanowiły walczyć ze zbyt lubieżnie - ich zdaniem - ubierającymi się nastolatkami. I uchwaliły prawo, wedle którego karać będą każdego, kto założy spodnie opadające tak nisko w pasie, że odsłaniają bieliznę.

Oznacza to, że nie będzie można tam chodzić w biodrówkach, najmodniejszych spodniach tego sezonu. Bo w nich wystarczy usiąść czy pochylić się, a majtki widać będzie na pewno. I choć ten widok wielu panów z pewnością cieszy, władze Luizjany uznały za niezgodny z prawem. Posiadaczka (lub posiadacz) takich spodni może więc zapłacić 500 dolarów grzywny. A jak się będzie kłócił, że nic złego nie zrobił, to pójdzie na pół roku za kraty.

Rada miejska przyjęła rozporządzenie, w którym zapisano to dziwaczne prawo, jednogłośnie. Burmistrz Carol Broussard zapowiedział, że podpisze je zaraz po tym, jak trafi na jego biurko, więc wkrótce wejdzie ono w życie.

"Niech lepiej zdejmą te portki i sukienki noszą" - radzi burmistrz Luizjany.

I co Wy na to Drogie Panie ???

Komentarze (1)

aska (2007-06-15 09:59:30)
głupota totalna
pogieło chyba tych ludzi
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar