2007-06-15

PLOTKI

POTWIERDZENIE

Nic nie zostało sfałszowane...
Jak podaje Interia.pl, Nina Terentiew stanęła w obronie Agnieszki Włodarczyk twierdząc, że wyniki finałowego odcinka "Jak Oni śpiewają" nie zostały sfałszowane przez telewizję. Polsat na to, że nic do ukrycia nie ma, a palma zwycięstwa naprawdę należy się Agnieszce, która zdobyła większość głosów widzów.
Przewaga od początku...
Terentiew powiedziała, że zwyciężczyni prowadziła już od pierwszego programu.Już na samym początku programu Włodarczyk miała około 25% głosów (z 13 zawodników). Ostatni program, czyli finał, wygrała przewagą 65%.

Terentiew zadowolona...
"65 procent to jest poruszające zwycięstwo" - uważa Terentiew. I dodaje, że wynik ją cieszy. "To jest bardzo zdolne, pracowite i wytrwałe dziecko. Była bardzo odważna, a do odważnych świat należy" - mówi o Agnieszce. - "Wyścig ma to do siebie, że jeden musi wygrać, a drugi połknąć łzy".
Pisałyśmy o talencie Nataszy, tak jak już kiedyś stwierdziłam jej talent sam się obroni, ale tylko pod warunkiem, że nie będzie stwarzała takich dziwnych sytuacji i robiła problemy niepotrzebnie, bo to było zupełnie niepotrzebnie...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar