2007-06-15

ROZRYWKA

TO BĘDZIE HIT

Nie dla wszystkich...
Bardzo długo Chris Cornell kazał nam czekać na jego kolejną solową płytę. Chris był do tej pory w wielu zespołach: Temple Of The Dog , Soundgarden czy Audioslave. Płytę solową również ma na koncie, a trzeba przyznać, że to znakomita płyta, która zawiera mnóstwo niesamowitych, sławnych na całym świecie przebojów. Teraz powraca...


Już 20 lat...
Wokalista działa na rynku muzycznym już prawie od 20 lat i tyle lat kazał na siebie czekać tutaj w Polsce, ale już 12 sierpnia odbędzie się jego koncert w katowickim Spodku i my tam będziemy!
Jak zwykle doskonały...
Muzyka Chrisa Cornella nie przypadnie wszystkim do gustu, ale pewne jest to, że ci, którzy ją doceniają mają na prawdę dobry gust muzyczny. Teraz Chris przypomina o sobie promując nową solową płytę "Carry on" doskonałym utworem "Arms around your love". Piosenka porusza bardzo znany nam wszystkim temat - problem zdrady, dlatego przemawia i trafia prosto do serducha. Czy muszę jeszcze bardziej zachwalać tę piosenkę? Myślę, że nie, gdyż utwór wybroni się sam. Po prostu posłuchajcie "Arms around your love" Chrisa Cornella.

Komentarze (1)

zuza (2007-06-15 10:01:16)
ma coś
ma to coś ten koleś
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar