2007-06-09

FITNESS

POWER PLATE

Power Plate - urządzenie uznane ze jedno z najciekawszych, zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie pracy nad dobrą kondycją fizyczną i pięknym ciałem. Zachwala je Madonna i Kylie Minogue, a nikt nie wątpi w ich nienaganny wygląd. Pomysłodawcą urządzenia jest Guss van der Meer, holenderski trener olimpijski, który zna się na rzeczy.

Trening polega na krótkich sesjach wibracyjnych całego ciała. Power Plate oferuje szeroki zestaw ciekawych ćwiczeń w pozycji siedzącej, leżącej i stojącej. Eksperci twierdzą, że 15-minutowy trening z Power Plate odpowiada 1,5-godzinnemu na siłowni. Zalet jest całe mnóstwo: poprawa kondycji fizycznej i elastyczności ciała, znikający cellulit, utrata zbędnych kilogramów, wymodelowana sylwetka.

Żeby spróbować takiego treningu, warto pójść do warszawskiego klubu Holmes Place. Jeśli ktoś chce Power Plate posiadać na własność, polecam najnowszy model My5, pomyślany specjalnie jako urządzenie do ćwiczeń indywidualnych.

Power Plate dostępny jest w trzech kolorach: srebrnym, czarnym i białym.

Cena: około 20 000 zł (wliczony jest w nią transport i indywidualny, pierwszy trening w domu klienta).

Zainteresowani proszeni są o kontakt:
Holmes Place Poland
Ul. Grzybowska 80/82
00-844 Warszawa
tel. 022 661 52 18
e-mail: powerplate@power-plate.pl

Komentarze (1)

gonia (2007-10-12 14:40:05)
power plate naprawde dziala
Kupilam sobie to urządzenie do domu kilka tygodni temu i jest naprawde super. Cwiczę 2-3 razy w tygodniu po 20 min a efekty juz są widoczne. Polecam na brzuszek i pośladki:)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar