2009-08-01

Paznokcie

Wyraziste kolory paznokci hitem tego lata

Kiedy w ciągu roku tak chętnie pokazujemy swoje paznokcie? Właśnie w podczas lata. Wykorzystajmy ten czas jak najlepiej i zadbajmy o właściwą pielęgnację dłoni i stóp. Farouk Systems Polska przygotował na sezon wakacyjny skuteczne odżywki i bajeczne kolory lakierów do paznokci. Dzięki kosmetykom Farouk Systems Polska dłużej będziemy się cieszyć zadbanymi "pazurkami" – na nadmorskiej plaży, nad jeziorem, w górach – i w każdych warunkach.

CHI Ceramic Nail Lacquer to linia profesjonalnych lakierów do paznokci, która powstała i została opatentowana dzięki pracy naukowców z NASA i użyciu zaawansowanej amerykańskiej technologii. Zastosowana w lakierach specjalna warstwa podkładowa (Ceramic Base Coat) zawierającą ceramikę CHI44, sprawia, że produkty Farouk Systems są bardziej wytrzymałe i trwałe. Naturalny jedwab dodany do ich składu zwiększa połysk i jednocześnie odżywia płytkę paznokcia oraz ułatwia nakładanie kosmetyku. Z kolei jony srebra – Nano Silver Ions działają antyseptycznie i pomagają zwalczać grzyby i bakterie. Co najważniejsze latem, produkty z linii CHI Ceramic Nail Lacquer zawierają również filtry UV, aby chronić kolor przed blaknięciem, przedłużając jego świeżość. Lakiery CHI nie zawierają rakotwórczych i szkodliwych dla zdrowia składników jak formaldehyd, toluen i DBP.

Lakiery do paznokci CHI występują w 63 modnych odcieniach, w tym najbardziej modnych tego lata kobiecych różach i czerwieniach. Dla mniej odważnych kobiet Farouk Systems proponuje 7 odcieni do manicure francuskiego: Attire not required, Romance in France, Au naturel, Risque lingerie, A la mode, Déjà vu, Creme De La Crème oraz biały lakier: My white knight.

Linię lakierów uzupełnia seria unikatowych odżywek. Cały taki zestaw to niezbędny element każdego bagażu pakowanego na urlop. CHI Ceramic Base Coat Bonder CT 003 to ceramiczna baza w formie odżywki, która poprawia przyczepność lakieru do paznokcia i sprawia, że położony na płytce lakier jest bardzo elastyczny. Odżywka zmniejsza odłupywanie i kruszenie lakieru, zapewniając długotrwały efekt. Zastosowanie: nałóż jedną warstwę odżywki łączącej na suchy i czysty paznokieć. Nałóż dwie warstwy lakieru CHI Ceramic i zakończ warstwą utrwalającą CHI Top.

Z kolei CHI Ceramic Ridge Filler CT 004 to odżywka, która jest ceramicznym wypełniaczem płytki paznokcia. Ta odżywka CHI tworzy warstwę wypełniającą rysy i niedoskonałości paznokcia. Zastosowanie: nałóż jedną warstwę CHI wypełniacza na suchy i czysty paznokieć możesz powtórzyć nałożenie wypełniacza. Zakończ poprzez nałożenie warstwy utrwalającej CHI Top.

Kolejna odżywka CHI Ceramic Nail Strengthener CT 005 działa wzmacniająco i utwardzająco na słabe paznokcie. Idealna dla paznokci miękkich i łamliwych. Regularne stosowanie sprawia, że paznokcie stają się zdrowsze i twardsze.

CHI Ceramic Base &Top Coat CT 006 to baza i utrwalacz w jednej odżywce. Składniki dostarczają silnego oparcia dla lakieru ceramicznego CHI. Odżywka ta tworzy również powierzchnię utrwalającą dla lakierów CHI i nadaje silny połysk powierzchni zewnętrznej. W jednej formule odżywki podkład i utrwalacz, idealny produkt na podróż. Zastosowanie: nałożyć jedną warstwę na suchy i czysty paznokieć. Zakończ poprzez ponowne nałożenie odżywki.

Natomiast świeży brzoskwiniowy zapach to znak rozpoznawczy CHI Cuticule Oil - olejku CHI z ceramidami do skórek paznokcia. Olejek nawilża suchą skórę wokół paznokcia, nadaje miękkości. Musi się znaleźć w każdej damskiej torebce. Zawiera ceramidy, naturalny jedwab oraz Nano cząsteczki srebra odpowiedzialne za niszczenie bakterii i grzybów znajdujących się na płytce paznokcia i skórkach. Kluczowymi składnikami są olejki: jojoba, słonecznika i słodkiego migdała. Efekty są zauważalne już po pierwszym zastosowaniu. Sposób użycia: Nałóż małą kroplę olejku na naskórek i wokół paznokcia. Wmasuj go. Dla uzyskania najlepszych efektów stosuj codziennie.

Lakiery i wszystkie produkty do pielęgnacji dostępne są na stronie www.farouk.pl oraz w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz salonach kosmetycznych w całej Polsce (wszystkie punkty sprzedaży na stronie www.farouk.pl).

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar