2007-06-09

PLOTKI

POTĘGA EKRANU

Na ekrany kin i telewizorów...
Dwa lata temu fani Kylie Minogue wstrzymali oddech: artystka przerwała trasę koncertową po rodzinnej Australii po tym, jak stwierdzono u niej nowotwór piersi.. O tym i o dalszych wydarzeniach z życia gwiazdy będzie opowiadał film dokumentalny „White Diamond”, którego reżyserem jest przyjaciel piosenkarki William Baker.

Walka w życiu przeniosiona na ekran...
Film, który powstanie jeszcze w tym roku ma ukazać walkę Kylie Minogue z chorobą nowotworową oraz jej powrót na scenę, a także kulisy związku i rozstania gwiazdy z Olivierem Martinezem.

Pragnie pokazać, że można z nim wygrać...
Piosenkarka początkowo nie była zachwycona pomysłem realizacji filmu, bo jak sama mówi „Obraz ten obnaży wiele intymnych sytuacji z mojego życia”, jednak chęć pokazania całemu światu, że z rakiem można wygrać okazała się silniejsza niż jej obawy. Dodatkową atrakcją dla fanów Kylie będzie z pewnością fakt, że w filmie znajdzie się też jej kilka nowych piosenek.

Czy to jest dobry pomysł? Nie wiem... to się okaże jak film wejdzie na ekrany kin. Jedno jest pewne, film zostanie obejrzany przez wielu ludzi, nie tylko fanów, ale również tych, którzy walczą z chorobą lub rak dotknął ich rodzinę. Temat jest bolesny, ale może warto nakręcić film, który będzie ukazywał ciężka walkę, ale co najważniejsze zakończoną zwycięstwem...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar