2009-07-24

Twarz

Redukcja zmarszczek i przebarwień z OLAY

Jednak ostatnie badania naukowe na nowo definiują podejście do starzenia. Pokazują, że nie tylko brak zmarszczek i linii mimicznych, ale także promienny wygląd skóry i równy koloryt są kluczem do młodszego i zdrowszego wyglądu. W świetle tych badań, marka OLAY stworzyła zaawansowaną technologicznie linię Definity. Produkty tej linii nie tylko zmniejszają widoczność linii mimicznych i zmarszczek, ale także redukują pojawiające się z wiekiem na skórze przebarwienia.

Wieloletnie badania marki OLAY z użyciem nowoczesnej technologii dają możliwość lepszego zrozumienia optyki skóry i psychologicznego postrzegania wieku. Otóż prawidłowe odbicie i załamanie światła w głębszych partiach skóry przyczynia się do uzyskania młodszego wyglądu. W miarę upływu czasu, pogarsza się zdolność przepuszczania i odbijania światła przez skórę. W rezultacie na twarzy pojawiają się zaburzenia kolorytu, które mogą zwiększyć postrzegany wiek kobiet aż o 20 lat. Zatem ukrycie niedoskonałości i promienny wygląd zaliczamy do ważniejszych celów pielęgnacyjnych.

Przebarwienia pojawiające się na cerze powstają z różnych przyczyn. Najczęściej są wynikiem postępujących procesów starzenia się skóry oraz zmian w rozmieszczeniu 3 podstawowych chromoforów (części cząsteczki, które odpowiadają za jej barwę): melaniny, hemoglobiny i kolagenu. Zbyt długie eksponowanie skóry na działanie promieni słonecznych powoduje niekontrolowane wydzielanie melaniny odpowiedzialnej za brązowy kolor skóry. W rezultacie na skórze powstają trwałe brązowe plamy barwnikowe. Powtarzająca się także przez kilka lat długotrwała ekspozycja na słońce może doprowadzić również do uszkodzenia naczyń krwionośnych, w których znajduje się odpowiedzialna za ich czerwono-różowy kolor hemoglobina. W wyniku nadmiernego rozszerzenia naczyń krwionośnych, na skórze pojawiają się barwne znamiona o kontraście na tyle silnym, że są postrzegane jako "popękane naczynka" lub "pajączki" oraz czerwone plamki. Ponadto, w miarę upływu czasu promienie UV uszkadzają także kolagen w strukturze skóry. Światło, odbijając się od uszkodzonych włókien kolagenowych, omija załamania w przypominającej potłuczone lustro strukturze kolagenu. Skóra traci pełną umiejętność odbijania i rozpraszania światła, co daje zazwyczaj efekt zmęczonej, szaro-bladej cery.

Badania konsumenckie przeprowadzone wśród kobiet w wieku 30 – 64 lata, wykazały, że aż 60%1 z nich obawia się wyglądać starzej. Natomiast 48%2 Polek martwi się widocznymi na twarzy nierównomiernymi zmianami koloru skóry, takimi jak przebarwienia, plamy barwnikowe czy piegi. OLAY Definity to zaawansowane technologicznie produkty będące wynikiem wieloletniej pracy naukowców. Zwalczają one widoczność zmarszczek i przebarwień w 3 tygodnie. Wygładzają powierzchnię skóry intensywnie ją nawilżając. Natomiast regularnie stosowane zapewniają świetlistą oraz gładszą skórę. Produkty z linii Definity dostępne wyłącznie w Drogeriach sieci Rossmann.

Produkty z linii OLAY Definity wnikają aż do 10-tej warstwy komórek naskórka3, redukując widoczne objawy starzenia się skóry. Pomagają uzyskać promienny i nieskazitelny wygląd. Zawarty w produktach Kompleks Glukozaminowy intensywnie nawilża skórę i poprawia koloryt cery, zmniejszając widoczność plam barwnikowych, przebarwień oraz zmarszczek. Dzięki zaawansowanej technologii linia Definity zwalcza widoczność zmarszczek i przebarwień w 3 tygodnie. Kompleks Glukozaminowy to połączenie dwóch składników: niacynamidu oraz N-Acetyloglukozaminy, o dużym potencjale odmładzającym wygląd cery. Niacynamid (witamina B3) poprawia strukturę skóry, wygładzając jej powierzchnię i poprawiając koloryt. Natomiast Glukozamina (w postaci kosmetycznie stabilnej formy N-acetylglukozaminy) rozjaśnia przebarwienia, poprawia koloryt cery, intensywnie nawilża i wygładza naskórek oraz wygładza zmarszczki. Ochronę i dodatkowe nawilżenie zapewniają zawarte we wszystkich produktach z linii substancje nawilżające. Prowitamina B5 nie tylko doskonale nawilża, ale również wzmacnia i wygładza skórę. Witamina E neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników, ale także poprawia elastyczność skóry. Natomiast wyciąg z aloesu działa nawilżająco i regenerująco. Chroni przed promieniowaniem słonecznym i zapobiega powstawaniu zmarszczek.Pianka Głęboko Wnikająca pomaga redukować widoczne oznaki starzenia się skóry, aby uzyskać bardziej promienny i nieskazitelny wygląd. Delikatna, lekka formuła pianki sprawia, że produkt wnika błyskawicznie aż do 10-tej warstwy komórek naskórka, pomagając przywrócić skórze blask oraz zmniejszyć widoczność zmarszczek i linii mimicznych. Zawarty w piance Kompleks Glukozaminowy intensywnie nawilża skórę, zmniejszając przebarwienia takie jak brązowe plamki czy szary koloryt cery. Wygodny w użyciu dozownik odmierza odpowiednią ilość kosmetyku, który nie tylko rozprowadza się łatwiej niż krem, ale także zapewnia równiejsze pokrycie, stanowiąc idealną bazę pod makijaż. Zaawansowany system złotych i czerwonych dyfuzorów optycznych daje natychmiastowy efekt rozświetlonej skóry.
Maksymalna rekomendowana cena detaliczna: 74,99 PLN

Intensywny Krem Odmładzający Na Dzień błyskawicznie rozświetla i optycznie wygładza skórę, pomagając jednocześnie zredukować niedoskonałości kolorytu. Szerokie spektrum ochrony przeciwko promieniom UVA/UVB o współczynniku SPF15 (zalecanym przez dermatologów jako optymalne do codziennego użytku) współdziała z Kompleksem Glukozaminowym tak, aby nie tylko zmniejszyć istniejące przebarwienia, ale też uchronić skórę przed efektami szkodliwego działania promieni UV, takimi jak zmarszczki, linie mimiczne czy brązowe plamki. Działa efektywnie wnikając do 10-tej warstwy naskórka. Zawarte w kremie dyfuzory optyczne natychmiast rozświetlają skórę i tym samym korygują przebarwienia i niedoskonałości.
Maksymalna rekomendowana cena detaliczna: 74,99 PLN

Rozświetlający Krem Pod Oczy pomaga w widoczny sposób odmłodzić wygląd skóry wokół oczu. Intensywna, przejrzysta formuła z Kompleksem Glukozaminowym i składnikami nawilżającymi, wnika w kolejne warstwy naskórka, pobudzając jego naturalne procesy odnowy. Pomaga zmniejszyć cienie pod oczami, brązowe plamki, nierówny koloryt i szarość skóry. Wygładza skórę, zmniejszając widoczność linii mimicznych i zmarszczek na delikatnej skórze wokół oczu. Sprawia, że cera staje się bardziej rozświetlona i promienna już po pierwszej aplikacji kremu. Skoncentrowane serum w postaci perłowej spirali, zatopionej w nawilżającym żelu, zawiera dodatkowo rozświetlające cząsteczki miki (minerał umożliwiający odbicie i rozproszenie promieni światła), które natychmiast po aplikacji, nadają skórze świeży, młodszy i promienny wygląd.
Maksymalna rekomendowana cena detaliczna: 74,99 PLN

Intensywny Krem Odmładzający Na Noc z Zaawansowaną Technologią intensywnie nawilża i odżywia skórę podczas snu. Dzięki połączeniu Kompleksu Glukozaminowego ze składnikami zmiękczającymi, pomaga zredukować jej zniszczenia, związane ze starzeniem oraz zmniejsza widoczność przebarwień, takich jak szarość skóry i brązowe plamki. Wnikając aż do 10-tej warstwy komórek naskórka, pomaga zminimalizować widoczne linie mimiczne i zmarszczki. Innowacyjna formuła kremu opiera się na systemie łączącym dodatek błękitnej miki (minerał umożliwiający odbicie i rozproszenie promieni światła) z dużą zawartością gliceryny, która zapewnia intensywne nawilżenie. Dzięki regularnemu stosowaniu skóra staje się rozświetlona i promienna. Krem ma bogatą konsystencję i mniejszą ilość substancji zapachowych.
Maksymalna rekomendowana cena detaliczna: 74,99 PLN

Linia OLAY Definity jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które borykają się problemem:
-widocznych na skórze brązowych plamek (np.: "hormonalnych" lub związanych z wiekiem) - blado-szarej i "zmęczonej" cery
- nierównym kolorytem skóry
- widocznymi liniami mimicznymi i zmarszczkami
- brakiem promiennego blasku
Produkty z linii OLAY Definity pomogą uzyskać gładszą, promienną i pozbawioną przebarwień skórę. Dostępne są w drogeriach sieci Rossmann na terenie całej Polski.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar