Diky

2007-06-05

MOTOKOBIETA

OLŚNIEWAJĄCE MINI KRÓLEM LIFE BALL MINI 2007

Następnie unikatowy „MINI”, które prowadził sam Testino przejechało po czerwonym dywanie przed Ratuszem. W 40 tysięcznym tłumie, który tworzył szpaler dla połyskującego złotem MINI, znajdowały się gwiazdy showbiznesu m.in. grupa No Angels, topowa niemiecka modelka Anja Plater oraz Scissor Sisters i goście z Hollywood, którzy przyjechali do Wiednia specjalnie na bal.

Internetowa aukcja na eBay-u rozpoczęta!

Uwaga fani: super MINI zostanie zlicytowane a następnie sprzedane podczas specjalnej internetowej aukcji na eBay-u, która potrwa od 31 maja do 10 czerwca. Dochód ze sprzedaży, jak co roku, zasili konto fundacji charytatywnej Life Ball – organizatora wiedeńskiego rautu. Tegoroczny bal odbył się już po raz 15. Jak zawsze obfitował w wiele atrakcji, do których niewątpliwie można zaliczyć cudowną letnią pogodę, która panowała tego wieczoru. 4 tysiące zaproszonych gości bawiło się w Ratuszu aż do rana.

Dla wszystkich fanów MINI, którzy bawili wtedy w Wiedniu przygotowano niespodzianki. Można było między innymi obejrzeć i kupić wystawioną w oryginalnym czerwonym double-deck’erze z 1961 roku, aktualną kolekcję dodatków, ubrań i gadżetów marki MINI oraz odegrać rolę jednej ze znanych bajkowych postaci podczas happeningu pod hasłem „Dawno,dawno temu…”. Uczestnicy zostali uwiecznieni na MINI fotografiach.

Źródło: www.tuning.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar