Konkursy/

2009-07-20

PLOTKI

Nowe odcinki Jon & Kate Plus 8

Jon i Kate Gosselin mają zamiar się zjednoczyć, by nagrać nowe odcinki do ich serialu dokumentalnego "Jon & Kate Plus 8". Mimo, że już od jakiegoś czasy Jon i Kate żyją osobno i prowadzą osobne życie, ostatnio widziano ich razem w niegdyś ich wspólnym domu.

Jon i Kate widziano na swoim podjeździe wartego 1,1 miliona dolarów domu w sportowym stroju z połową swoich dzieci oraz zwierzętami, z którymi się bawili, niczym normalna, radosna rodzina. Nowe odcinku serialu mają pojawić się 4 sierpnia w telewizji TLC.

Odkąd para postanowiła się pogodzić, by zagrać w nowych odcinkach, widziano ich po raz pierwszy razem, gdyż Jon ostatnio cieszy się towarzystwem swojej nowej dziewczyny i spędza wakacje na Francuskiej Riwierze. Inne plotki donoszą, że Jon oświadczył się swojej dziewczynie, jednak zaprzeczono tym doniesieniom.

Gdy było głośno na temat rozstania tej pary, krążyły plotki, że to Jon ma romans i małżeństwo rozpada się właśnie z tego powodu i chyba było w tym ziarenko prawdy mimo jego zaprzeczeń.

Komentarze (8)

ktoś (2011-08-31 09:24:04)
fajnie jupi
zeszli się w końcu ja niewiem jak Jon mugł opuścić tak wspaniałą rodzinę ale naszczęście wszystko dobrze się skończyło
smutek (2010-02-17 16:05:49)
do anonim
czy oni naprawde się zeszli?Kiedy?jak to się potoczyło?
smutek (2010-02-17 16:03:49)
?
JA nie rozumiem dlaczego oni się rozeszli jeżeli odnaiali przysięge?Przecież to jet nienormalne o co tu chodzi ma wspaniałe zdrowe dzieci a on tu nagle wyskoczył z kochanką? Ja próbóje nie myśleć co te biedne dzieci przeżywają i Kate. Ale debil on nigdy nie był normalny i nic w życiu mu się nie podobało! Wytłumaczycie mi czy oni się zeszli czy nie bo ja już nie wiem, ale wolałabym żeby się zeszli bardzo polubiłam ich program oglądam go codziennie odkąd jest on w Polsce bardzo polubiłam maluchy i szkoda mi ich.
girl (2010-01-25 12:28:59)
tytuł
szkoda, że im się rozpadło. Ale jeśli oglądacie, to widzicie, jaki Kate ma trudny charakter. Wytrzymać z nią to sztuka! ;) A jeśli maja się zeszli na potrzeby programu... Cóż- WIELKA WTOPA!
Monika (2009-12-07 17:52:31)
szkoda...
Nie raz oglądając ten serial widziałam jak Jon i Kate sie za sobą sprzeczają, ale myślałam "jak każdy". Nigdy bym nie pomyślała, że ich rodzina się rozpadnie. Przecież brali ślub drugi raz nawet. Najbardziej szkoda mi tych dzieci, Przeciez one są takie kochane i sweet...:'(