2009-07-18

Twarz

Lirene Ideale - seria SKIN DUO-ACTIVATION

Sekret piękna i młodej skóry tkwi głębiej, dlatego kosmetyki z serii SKIN DUO-ACTIVATION działają zarówno na poziomie naskórka, jak i w głębszych warstwach skóry.

Innowacyjne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i okolic oczu o działaniu przeciwzmarszczkowym wchodzące w skład nowej serii SKIN DUO-ACTIVATION, oparte zostały na unikalnej technologii MicroC-CapsTechnologyTM, która wykazuje równoległe działanie na dwie warstwy skóry:

-na poziomie głębszych warstw skóry – zawarte w produktach cząsteczki MicroC-Caps docierają za pomocą promotorów przejścia komórkowego do głębszych warstw skóry. Mają silne właściwości przeciwrodnikowe oraz ochronne, które zapobiegają pojawianiu się oznak upływającego czasu. Stymulują odnowę komórkową, pobudzają syntezę kolagenu oraz wygładzają zmarszczki płytkie i głębokie,

-na poziomie naskórka – dostarczają skórze niezbędnych składników odżywczych. Wzmacniają i chronią skórę przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego.

Gwarancję skuteczności wchodzących w skład serii SKIN DUO-ACTIVATION kremów pielęgnacyjnych dedykowanych kobietom w trzech grupach wiekowych: 35+, 45+, 55+ stanowią również zawarte w nich, precyzyjnie dobrane składniki aktywne. Dzięki Technologii MicroC-CapsTechnologyTM działają one na dwóch poziomach.

Jakość kosmetyków nowej serii SKIN DUO ACTIVATION podkreśla elegancki desing opakowań, w których zamknięte zostały kremy o jedwabistej konsystencji i wyjątkowym delikatnym zapachu.

Ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 15

-na poziomie głębszych warstw skóry – cząsteczki MicroC-Caps 35+ opóźniają proces starzenia się skóry i przyspieszają jej regenerację, wygładzają zmarszczki mimiczne,

-na poziomie naskórka – wzmacnia barierę lipidową i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz natłuszczenia.

-składniki aktywne – ekstrakt z dzikiej róży oraz wosk z oliwek przeciwdziałają utracie elastyczności. Odpowiadają również za wzmocnienie bariery lipidowej naskórka i zapewniają jej odpowiedni poziom nawilżenia oraz natłuszczenia. Skóra jest jędrna, pełna blasku, a rysy twarzy wyraźnie wygładzone.

poj.: 50 ml
cena: 45,90 złOdżywczo-ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy na noc

-na poziomie głębszych warstw skóry – cząsteczki MicroC-Caps 35+ przeciwdziałają degradacji włókien kolagenu, przywracając skórze elastyczność i odpowiednie napięcie,

-na poziomie naskórka – intensywnie odżywia naskórek, przyspieszając jego odbudowę podczas nocnego wypoczynku.

-składniki aktywne – ekstrakt z Cucurbita pepo (wyciąg z dyni) oraz wosk z oliwek intensywnie odżywiają naskórek, przyspieszając odbudowę podczas nocnego wypoczynku. Dzięki zawartości masła shea i składników odżywczonawilżających (witaminy i ekstrakty roślinne) skóra po przebudzeniu jest jędrna, wygładzona i pełna dynamizmu.

poj.: 50 ml
cena: 45,90 zł

Komentarze (1)

becia (2012-09-28 21:51:34)
i jak?
 Jestem pierwsza:) Co myślicie o tych kremach? Używałyście już?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar