2007-05-11

Oczy

ZMIEŃ KOLOR OCZU

Odkryj nową siebie...
W czerwcu 2006 roku firma CIBA Vision wprowadziła na polski rynek pod marką FreshLook® ONE DAY. Soczewki te są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które chcą odmienić swój wygląd. Podobno każda kobieta zmienia się co siedem lat… Jednak większość pań pragnie zmieniać się, wyróżniać, a może nawet prowokować dużo częściej. Kobiety robią to na wiele różnych sposobów: makijażem lub np. zmianą fryzury. Przysłowie mówi natomiast, że to oczy są sercem duszy. Dlatego Twoje oczy to cała Ty. Właśnie dzięki nim, zwłaszcza gdy je podkreślisz, stajesz się najbardziej uwodzicielska. Ile czasu spędzasz na codziennej zabawie w dobór cieni do powiek? A co zrobić, jeśli zapragniesz zmienić również głębię swoich oczu, aby odkryć się na nowo?

Rozwiązanie...
Odpowiedź na to pytanie jest prosta – FreshLook® ONE DAY – nowe idealne rozwiązanie dla osób pragnących odmienić siebie. FreshLook® ONE DAY są dostępne w najpopularniejszych kolorach: sprzedawanych w opakowaniach zawierających 10 sztuk. Dzięki specjalnej technologii polegającej na jednoczesnym nałożeniu trzech kolorów na rysunek tęczówki soczewki FreshLook® ONE DAY nadadzą kobiecemu spojrzeniu naturalny i subtelny wygląd.

Niezwykła...
FreshLook® ONE DAY to połączenie materiału najczęściej wybieranej soczewki jednodniowej w Europie – Focus® DAILIES® z unikalną technologią FreshLook® ColorBlends. Rezultatem tej niezwykłej kombinacji jest soczewka kontaktowa codziennej wymiany, która daje piękny i naturalny kolor oczu oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Soczewki FreshLook® ONE DAY to proste i niedrogie rozwiązanie zarówno dla użytkowniczek miesięcznych, jak i jednodniowych soczewek korekcyjnych, a także tych, które na co dzień noszą okulary. Dostępne są soczewki o parametrach od -0,50 dpt. do -6,00 dpt. co 0,25 dpt. oraz tzw. plano (bez korekcji).

Duży wybór...
CIBA Vision oferuje duży wybór soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji. Celem firmy jest zapewnienie maksymalnego komfortu i higieny użytkownikom soczewek kontaktowych. Oferta CIBA Vision jest bardzo zróżnicowana, obejmuje soczewki konwencjonalne specjalnego zastosowania, a także soczewki planowej wymiany będące najnowszymi zdobyczami technologii i wiedzy optycznej – rodzinę soczewek jednodniowych Focus® DAILIES® All Day Comfort, oddychające soczewki nowej generacji NIGHT&DAYTM i O2OPTIXTM, rodzinę soczewek kolorowych FreshLook® oraz rodzinę soczewek Focus®. Produkty CIBA Vision są dostępne w ponad 70 krajach.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar