2009-05-24

Włosy

Linia kosmetyków Kerastase Soleil

Seria dzieli się na cztery grupy, odpowiadające etapom pielęgnacji do włosów: ochronę, kąpiel, odnowę oraz nowość w tej dziedzinie - nocną regenerację po słońcu.

W grupie kosmetyków mających zapobiegać negatywnym skutkom działania promieni słonecznych przed i w trakcie ekspozycji na słońce, Kérastase proponuje Ekran Ochronny, czyli lekką mgiełkę zawierającą filtr fotoochronny. Włókno włosa, spryskane Ekranem Ochronnym przed wyjściem na plażę, jest aktywnie chronione przed wysuszeniem i utratą koloru. Dla włosów bardziej uwrażliwionych częstymi stylizacjami odpowiednie będzie Mleczko Żelowe Aktywna Ochrona UV w formie topiącego się żelu lub Krem Ultime Intensywna Ochrona UV. Mleczko nakłada się na mokre włosy, przed opalaniem, a spłukuje dopiero po jej zakończeniu. Krem Ultime nakładany jest na suche lub wilgotne włosy i również należy go spłukać po zakończeniu ekspozycji słonecznej.

Do mycia włosów i oczyszczenia ich z piasku czy soli morskiej, Kérastase proponuje dwie Kąpiele po Słońcu Soleil - do włosów naturalnych i koloryzowanych. Do tego stworzono trzy rodzaje masek: Żelową, Regenerującą oraz Aktywna Ochrona UV.

W gamie kosmetyków Soleil znajduje się także Mleczko po Słońcu, które nadaje włosom miękkość i połysk, a także Serum po Słońcu w formie fluidu o oleistej konsystencji, którego efektem jest intensywny połysk oraz ochrona koloru przed fotoutlenianiem.

Nowością jest również Mgiełka po Słońcu na Noc. Kosmetyk ma regenerować włosy podczas snu. Ponadto zapewnia nawilżenie i ukojenie skórze głowy.Ceny: Ekran Ochronny (100 ml) - około 115 zł
Mleczko Żelowe Aktywna Ochrona UV (150 ml) - około 125 zł
Krem Ultime Intensywna Ochrona UV (150 ml) - około 125 zł
Kapiel po Słońcu do włosów naturalnych (250 ml) - około 85 zł
Kąpiel po Słońcu do włosów koloryzowanych (250 ml) - około 85 zł
Mleczko po Słońcu do włosów naturalnych (150 ml) - około 125 zł
Serum po Słońcu (50 ml) - około 110 zł
Maska Regenerująca (200 ml) - około 160 zł
Maska Aktywna Ochrona UV (200 ml) - około 160 zł
Mgiełka po Słońcu na Noc (100 ml) około 115 zł

Kupisz w salonach fryzjerskich współpracujących z marką Kérastase.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar