2009-05-03

Włosy

Produkty Wellaflex z formułą Shape Recovery

W czym więc tkwi sekret perfekcyjnej stylizacji? „Twoja fryzura może być doskonała, jeżeli tylko dysponujesz odpowiednimi kosmetykami” – zdradza Sascha Breuer, światowy stylista marki Wella. Przekonaj się o tym sama, korzystając z produktów Wellaflex z formułą Shape Recovery, które pozwolą twojej fryzurze powrócić do idealnego kształtu, niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujesz.Każda z nas marzy o fryzurze, która będzie idealna, bez względu na to, co robimy. Niestety, nie zawsze znajdujemy wystarczająco dużo czasu na pracochłonną stylizację włosów, która utrwali nasze uczesanie na cały dzień. Czasami wystarczy mały podmuch wiatru i fryzura traci kształt. I właśnie w takich momentach oddałybyśmy wiele, aby poznać sekret stylistów jak stworzyć piękne, elastycznie utrwalone fryzury, które zawsze powrócą do idealnego kształtu. Tymczasem okazuje się, że perfekcyjne uczesanie może być w zasięgu ręki. Sascha Breuer, światowy stylista marki Wella oraz Agnieszka Płusa, stylista marki Wella w Polsce zdradzają, że ich największym sekretem są.... kosmetyki do stylizacji.

„Nie wystarczy stworzyć idealną fryzurę, która tuż po wyjściu z domu traci swój kształt. Moje klientki oczekują perfekcyjnej stylizacji, która utrzyma się przez cały dzień. Prawdziwym wyzwaniem tak naprawdę jest wypracowanie fryzury pozbawionej „efektu hełmu”. Dzięki kosmetykom do stylizacji Wellaflex będziesz mogła cieszyć się perfekcyjnym uczesaniem, które zawsze powróci do pierwotnego kształtu, bez względu na to, co przyniesie dzień” – mówi Sascha Breuer.Kosmetyki do stylizacji włosów Wellaflex pozwalają na ułożenie swobodnych, elastycznych, naturalnie wyglądających i nowoczesnych fryzur, które zachowają swój kształt na dłużej. Nieważne, co robisz – twoja fryzura powróci do idealnego kształtu. A wszystko to bez nadmiernego usztywnienia włosów. Możliwe jest to dzięki formule Shape Recovery, zawierającej specjalnie dobrane polimery. Po zastosowaniu kosmetyku, tworzą one elastyczne wiązania dookoła włosa. Wiązania te z kolei łączą się w przezroczystą „siateczkę” o bardzo wysokim stopniu elastyczności, która pomaga zachować wypracowany kształt fryzury na dłużej.

Z Wellaflex nie musimy obawiać się efektu sztywnych włosów, gdyż nawet kosmetyki o maksymalnym stopniu utrwalenia pozwalają zachować elastyczność i naturalny wygląd fryzury. Każda z nas stawia produktom do stylizacji inne oczekiwania. Dlatego też wśród produktów Wellaflex znajdziemy wiele linii odpowiadających różnorodnym potrzebom pań – przeznaczonych do włosów farbowanych, zniszczonych, kręconych, czy cienkich i delikatnych. Lakiery do włosów Wellaflex zawierają unikalną kombinację polimerów, która pomaga powrócić fryzurze do kształtu, który został stworzony przy stylizacji. Pianki, dzięki ograniczonej ilości alkoholu, nie skleją i nie usztywnią włosów. W skład kolekcji Wellaflex wchodzą również żele, fluidy, spraye i mleczka, dzięki którym stylizacja staje się jeszcze łatwiejsza. Kosmetyki do stylizacji Wellaflex to produkty najwyższej jakości, dzięki którym mamy gwarancję, że nasza fryzura powróci do idealnego kształtu, bez względu na sytuację, w jakiej się znajdziemy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar