2009-04-16

DEKORACJA WNĘTRZ

Kolory według Benjamin Moore Paints

Trend Barwny podpis jest jedną z trzech koncepcji kolorystycznych zaprezentowanych przez markę Benjamin Moore Paints pod hasłem Colours for Your Home 2009. Jego głównymi adresatami są dynamiczne, pełne temperamentu osoby, które poprzez kolor wnętrz chcą wyrazić swój styl i podkreślić indywidualizm. Trend promuje odważne, często zaskakujące zestawienia kolorystyczne, z których emanuje pobudzająca do działania energia. „Paleta Barwny podpis celebruje wolność, aby stworzyć unikalną i autentyczną kombinację kolorów, wzorów i form” – mówi Sharon Grech, Manager ds. koloru i projektowania Benjamin Moore Paints. Wnętrza w kolorystyce trendu Barwny podpis są symbolicznie podpisane przez ich właścicieli, którzy w ten sposób manifestują, że kolory te najpełniej wyrażają ich usposobienie i styl życia.

Paleta trendu Barwny podpis składa się z 6 odcieni wywodzących się z różnych rodzin kolorystycznych. Pierwszoplanową rolę odgrywają zimne kolory neutralne. Stonowany błękit o nazwie Gossamer Blue rozjaśnia przestrzeń sprzyjając tym samym atmosferze spokoju i relaksu. Kolor Blue Nose w wyrafinowany sposób łączy w sobie odcienie niebieskie z delikatnymi szarościami. Subtelne wpływy błękitu odnaleźć można również w pobudzającej zmysły czerwieni Blushing Red. Kolor ten szczególnie sprawdzi się podczas dekoracji wnętrz mieszkalnych osób energicznych i odważnych. Ciekawą alternatywą dla czerwieni może być Bronze Tone stanowiący kompozycję brązu i pomarańczy lub Brookside Moos, elegancka zieleń z nutą złota. Paletę uzupełnia stylowa czerń Black Satin, która umiejętnie zastosowana we wnętrzu podkreśli piękno pozostałych kolorów trendu Barwny podpis.

Jak zamówić farby w kolorystyce trendu Barwny podpis ?Każdy kolor trendu Barwny podpis posiada indywidualną nazwę i przypisany numer identyfikacyjny. Wszystkie proponowane odcienie dostępne są w systemie barwienia Benjamin Moore® Color Preview®. Na podstawie podanej nazwy i numeru koloru obsługa punktu sprzedaży przygotowuje farby w kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom klienta.Nazwy i numery identyfikacyjne kolorów z palety Barwny podpis:
Gossamer Blue 2123-40
Black Satin 2131-10
Brookside Moss 2145-30
Bronze Tone 2166-30
Blue Nose 1678
Blushing Red 2079-20

Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych sklepach na terenie całego kraju.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar