2009-04-05

Włosy

Osmo Ikon koloryzacja i pielęgnacja włosów farbowanych

Dorota Wodzińska - międzynarodowy instruktor fryzjerstwa, Dyrektor Artystyczny, Ambasador i Dystrybutor Osmo Ikon Polska, Jest właścicielką Studia Fryzur mieszczącego się przy ulicy Zimnej 2 w Warszawie. Od 17 lat w zawodzie. Szkoliła się w Paryżu, Londynie, Houston. Dwukrotnie jako jedyna Polka czesała Miss Universe w 2007 w Mexico City i 2008 roku w NHA TRANG w Wietnamie. Prezentowała własne kolekcje oraz inspiracje na nowojorskich targach IBS International Beauty Show American Salon.

Zdrowy wygląd włosów jest dla niej najważniejszy. Dlatego zdecydowała się na farby i produkty do pielęgnacji włosów farbowanych renomowanej, brytyjskiej marki Osmo Ikon. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych formuł preparaty Osmo Ikon dbają o strukturę włosów nie niszcząc jej.

Osmo Ikon jest formuła opartą na technologii mikro-połączeń MCT (ang. Micro – Connective Technology).

Mikrocząsteczki koloru Osmo Ikon z łatwością wnikają w wewnętrzną strukturę włosa, co pozwala na znaczne zmniejszenie zawartości amoniaku w produkcie. Włosy są odżywione i łatwo się rozczesują. Cząsteczki MCT przenikają do wnętrza włókien farbowanych włosów, efektem czego zachowują one na dłużej trwałą, wyrazistą barwę, zapewniają całkowite pokrycie siwych włosów oraz pełen blasku, mieniący się wieloma refleksami kolor.

Stworzona na bazie oliwy z oliwek i oleju z pestek słonecznika wzbogaconego witaminą E, mająca delikatny zapach farba trwale koloryzująca Osmo Ikon aktywnie odżywia włosy nadając im naturalny zdrowy wygląd. Włosy stają się miękkie i lśniące. Dostępnych jest 57 odcieni i 4 aktywne kremy wzmacniające kolor w 14 różnych tonacjach kolorystycznych.

Uzupełnieniem Osmo Ikon jest profesjonalna linia produktów pielęgnacyjnych i stylizacyjnych do włosów farbowanych Osmo Colour Mission. Oprócz filtrów UV i witaminy E zawiera przeciwblaknieniowy system Osmo (Osmo Anti-Fade System), który przedłuża trwałość farby nadając włosom blask i świeżość. W skład serii wchodzi szampon, silnie nawilżająca odżywka, a także produkty do stylizacji włosów bazujące na naturalnych wyciągach roślinnych oraz olejkach aromatycznych. Najlepsze rezultaty daje kompleksowe stosowanie produktów.

Komentarze (1)

s (2011-06-21 21:40:03)
osmo
nie polecam
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar