2009-04-03

Napoje

Świąteczny czas z CIN & CIN

Doskonałe wina spokojne Baci D’Italia Rosso oraz Baci D’Italia Bianco, a także CIN&CIN Vermouth Bianco od drugiej połowy marca będą dostępne w eleganckim opakowaniu z prezentem w postaci kieliszków lub szklanek.

Nowe zestawy CIN&CIN wprowadzają nas w czarowną atmosferę Wielkanocy. Stanowią wyrafinowany akcent, który pozwala nam na świętowanie tych uroczystych chwil. Marka CIN&CIN poleca zestawy zawierające CIN&CIN Baci D’Italia oraz dwa kieliszki do wina i CIN&CIN Vermouth Bianco z dwiema szklankami.

Zestawy CIN&CIN Baci D’Italia z dwoma kieliszkami do wina
CIN&CIN Baci D’Italia to delikatne półwytrawne wina o owocowym aromacie, doskonale podkreślające magiczne chwile świątecznego spotkania. Klasyczne czerwone wino CIN&CIN Baci D’Italia Rosso posiada delikatną strukturę z subtelnym aromatem wiśni i przypraw oraz wyczuwalnymi nutami dymnymi. Z kolei CIN&CIN Baci D’Italia Bianco stanowi doskonałe połączenie orzeźwiających aromatów świeżych cytrusów i odrobiny słodyczy. Każdy z szykownych zestawów, oprócz butelki wyjątkowego wina, zawiera dwa eleganckie kieliszki do wina.

Rekomendowana cena detaliczna zestawu: ok. 23 zł

Zestaw CIN&CIN Vermouth Bianco z dwiema szklankami
CIN&CIN Vermouth Bianco to oryginalny i klasyczny wermut z rodziny CIN&CIN. Swój wyjątkowy smak, aromat oraz kolor zawdzięcza ściśle strzeżonej, tradycyjnej recepturze oraz najnowocześniejszym standardom produkcji. Wermut ten doskonale sprawdza się jako aperitif, a także w roli składnika wyśmienitych koktajli. W zestawie znajdują się CIN&CIN Vermouth Bianco oraz dwie szklanki w prezencie. Rozkoszuj się doskonałymi drinkami na bazie CIN&CIN.

Rekomendowana cena detaliczna zestawu: ok. 26 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar