2009-03-22

Moda ślubna

Suknie białe - Bridal shop

Figura typu gruszka
Jeśli masz szerokie biodra najlepsza dla Ciebie będzie długa, klasyczna suknia z gorsetem i szerokim dołem. Hafty i tiule ukryją mocno zbudowane uda oraz szerokie biodra a gorset pięknie uwidoczni Twoje wcięcie w talii.

Figura typu jabłko
Masz szerokie ramiona, wydatny biust, krągłe biodra oraz brakuje Ci wcięcia w talii? Jeśli tak, najlepiej będziesz prezentować się w prostym fasonie. Ważne, aby sukienka nie opinała za nadto Twojego ciała. Wybierz suknię z miękkiego materiału ze zwiewnymi rękawami lub z bolerkiem. Najlepszy będzie dekolt w kształcie litery V. Unikaj ramiączek, które optycznie poszerzają ramiona.

Figura odwrócony trójkąt
Czy Twoje ramiona są zbyt szerokie w stosunku do całej sylwetki? Jeśli tak, wybierz suknię ślubną składającą się z dwóch części. Unikaj marszczeń, bufek w okolicy ramion oraz długich i obcisłych rękawów. Wybierz suknię uszytą z lekkich, zwiewnych materiałów.

Chłopięca figura
Masz drobny, mały biust i wąskie biodra? Wybierz suknię odkrywającą ramiona z błyszczącej tkaniny. Osoby obdarzone taką sylwetką mogą pozwolić sobie na bufki i marszczenia w okolicy bioder.

Delikatna i filigranowa
Jesteś bardzo szczupła i filigranowa? Jeśli tak to powinnaś unikać sukni z ciężkich materiałów z mnóstwem ozdób. Może ona Cię zbytnio przytłoczyć. Wybierz raczej prosty, zwiewny krój.

Suknie białe - Bridal shop cz. II

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar