2009-03-10

Włosy

Seria Nutri Seduction firmy Alfaparf

ULTRA MOIST SHAMPOO – Szampon intensywnie nawilżający do włosów bardzo suchych.
Silnie nawilżający szampon delikatnie myje i odżywia włosy bardzo przesuszone. Jego specjalna formuła wzbogacona kaszmirem przywraca włosom utracone proteiny, wzmacniając tym samym włókno włosa; natomiast składniki fito-odżywcze owsa dostarczają lipidów, zapobiegając utracie wilgoci włosa. Dzięki głębokiemu, lecz zrównoważonemu odżywianiu włosy wyglądają zdrowo, są błyszczące i miękkie jak kaszmir.

Sposób użycia: Rozprowadzić równomiernie na wilgotnych włosach. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby powtórzyć te czynności.

Pojemność 250 ml , cena 34 zł.WEARABLE TREATMENT – Kuracja bez spłukiwania do włosów bardzo suchych
Kuracja pielęgnacyjna bez spłukiwania, zmiękcza i wygładza włosy suche i trudne do modelowania. Kosmetyk nie obciąża włosów. Specjalna formuła, której bazą jest kaszmir działa nawilżająco i chroni włókno włosa. Dodatkowo składniki fito-odżywcze zapewniają codzienną dawkę minerałów i witamin. Włosy dzięki stosowanej kuracji stają się idealnie nawilżone i odżywione każdego dnia. Dzięki temu są też łatwe w modelowaniu, miękkie i jedwabiste, jak kaszmir.

Sposób użycia: nałożyć na wilgotne włosy zaraz po zastosowaniu Ultra Moist Shampoo bądź po zastosowaniu Ultra Moisture Treatment w celu jeszcze bardziej intensywnej pielęgnacji. Suszymy włosy nie spłukując preparatu.

Pojemność 250 ml, cena 39 zł.HYPER OIL INFUSION – Olejek intensywnie nawilżający do włosów suchych i bardzo suchych
Produkt o działaniu intensywnie pielęgnującym, zapewnia długotrwałe odżywianie. Nawilża oraz zmiękcza włókno włosów przesuszonych i bardzo przesuszonych. Pochodne kaszmiru wzmacniają strukturę włosa tam, gdzie jest to potrzebne, a aminokwasy z pszenicy nawilżają i odżywiają. Cenny składnik Monoi pochodzący z Tahiti zapewnia przedłużoną trwałość zabiegu tworząc na włosach delikatną błonę ochronną, która wspomaga zatrzymanie we włosach dostarczonych elementów. Włosy stają się gładkie, gęste i silne, a zarazem pełne życia i miękkie w dotyku.

Sposób użycia: podzielić wilgotne włosy na kilka pasm, rozprowadzić produkt równomiernie na całej długości oraz na końcówki. Pozostawić na 5-7 minut. Następnie spłukać i przejść do modelowania.

Pojemność 6 x13 ml , cena 59 zł.Inne kosmetyki z serii Nutri Seduction firmy Alfaparf do kupienia w sklepie Kalamis.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar