2009-02-23

Biżuteria

Najciekawsza biżuteria podczas ceremonii Oscary 2009

Moją uwagę zwróciła biżuteria, jaką miała na sobie Angelina Jolie - kolczyki oraz pieścionek (Lorraine Schwartz) w kolorze soczystej zieleni. Zestaw ten idealnie komponował się z jej czarną suknią.

Heidi Klum pojawiła się na czerwonym dywanie w czerwonej sukni. Postawiła na ogromne kolczyki (Lorraine Schwartz), które zupełnie wystarczyły przy rozpuszczonych włosach oraz ciekawym wykończeniu sukni (naszyjnik spowodowałby przesyt). Dodatkowo Heidi założyła kilka bransoletek.

Nominowana w kategorii "Najlepsza Aktorka Drugoplanowa" Taraji P. Henson za rolę w filmie "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" wyglądała zjawiskowo. Suknia, fryzura i biżuteria były dobrane perfekcyjnie. Śliczny naszyjnik (Fred Leighton) podkreślił jej urodę. Aż szkoda, że nie otrzymała Oscara - uważam, że postać Queenie była tego warta. Ale wygrać mogła tylko jedna z nominowanych, a kategoria "Najlepsza Aktorka Drugoplanowa" było mocno obsadzona.

Właśnie w powyższej kategorii zwyciężyła Penelope Cruz. Na gali rozdania Oscarów pojawiła się w kremowej sukni. Delikatne kolczyki, naszyjnik i bransoletka były dopełnieniem tego szczególnego w jej życiu dnia.

Najciekawsza biżuteria podczas ceremonii Oscary 2009

Komentarze (2)

stZIwiGHip (2012-02-21 04:55:42)
EvFFFoSP
If you want to get read, this is how you sohlud write.
ja (2009-02-26 21:26:54)
zgadza sie
w czarnej suknie i bez naszyjnika pokreslila ta zielen
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar