2009-02-20

Włosy

Caviar Styling Tonic

CAVIAR STYLING TONIC – to średnio utrwalający spray stosowany przy stylizacji włosów. Chroni włosy narażone na suszenie, prostowanie i kręcenie. Nadaje fryzurze objętości i naturalnego wykończenia oraz połysku.

Zawarte w nim: Caviar Age- Control Complex® i wyciąg z Rhodiolii, wzmacniają i odmładzają włosy. Color Hold® pomaga chronić kolor przed wypłukiwaniem i przed promieniowaniem słonecznym.

Oparta na kawiorze formuła Anty-Ageing to kompleksowa linia produktów opracowana, by przeciwdziałać wczesnemu starzeniu się włosów! Wyciąg z kawioru- bogate źródło kwasów Omega3,witamina C- najlepszy antyoksydant oraz cytokiny, wspomagają mikrokrążenie. Rezultat to młody i zdrowy wygląd włosów!

Widocznym efektem są zdrowsze, mocniejsze włosy. Caviar Styling Tonic regeneruje zniszczone włosy i chroni je przed zewnętrznymi czynnikami. Niezbędny przy mało nawilżonych włosach. Spray należy rozprowadzić na osuszone ręcznikiem włosy przed termicznym suszeniem. Caviar Styling Tonic używa m.in. J.Lo.Alterna to selektywna marka luksusowych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Została założona w 1997r. w Beverly Hills. Od początku swojego istnienia Alterna wyznacza standardy w branży kosmetycznej dla najdoskonalszych, luksusowych produktów pielęgnacyjnych do włosów.
Caviar Styling Tonic- 200ml 125 zł

Komentarze (1)

Irenka (2009-02-20 15:13:53)
cena
no cena moze powalic, bez przesady, sa rozne o wiele tansze odzywki
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar