2009-02-17

PLOTKI

Opinia Lily Allen o narkotykach

Lily Allen uważa, że narkotyki takie jak kokaina czy ekstazy nie muszą zrobić krzywdy osobom, które ich spróbowały. Piosenkarka twierdzi, że nieugięci rodzice powinni pozwolić swojemu potomstwu spróbować używek. Czy to są plotki, czy Allen rzeczywiście tak myśli?

”Rodzice powinni powiedzieć: "Narkotyki mogą być zabawą i rozrywką i robią śmieszne rzeczy z mózgiem. Niektórzy ludzie reagują na nie dobrze, inni źle. Spróbuj i przekonaj się, jak sam na nie zareagujesz." Piosenkarka również dodaje, że jeżeli nie byłaby sławna to brałaby mnóstwo narkotyków, jednak w obecnej sytuacji nie byłoby to zbyt rozsądne.

"Nigdy nie byłam dobra, jeżeli chodzi o kokainę czy inne narkotyki. Używki sprawiają, że jestem na wszystko wściekła. Nigdy jednak nie próbowałam cracku i heroiny. To matki i siostry powinny być wzorami dla dzieci, a nie aktorzy i gwiazdy pop."

Lily Allen przyznaje również, że do niedawna walczyła z alkoholem, mimo, że jakiś czas temu utrzymywała, że dawno przestała pić. "Źle reaguję na alkohol i nigdy nie wiem kiedy przestać pić. Piję bo to mi pomaga. Ciężko mi nawiązać kontakt z zupełnie obcymi ludźmi."

Lily Allen ma bardzo nietypowe podejście do używek. Może i należy ich spróbować, tylko, gdy narkotyki mają na kogoś zły wpływ chce się spróbować kolejny raz i kolejny i wtedy wpada się w nałóg, z którego nie można wyjść do końca życia. Jednak alkohol i narkotyki są wiecznie obecne w życiu gwiazd i artystów. Takie to z nich wrażliwe dusze.

Komentarze (2)

Slonko (2009-02-17 16:36:14)
Fakt
Uważam, że każdy człowiek powinien w życiu jak najwięcej doświadczyć aby wyrobić siłe charakteru i nikogo nie można ograniczać
groll (2009-02-17 10:23:16)
eh
nastepna idiotka, chce wyplynac na skandalu
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar