Sarah Jessica Parker zaprzecza, że ma obsesję na punkcie swojego wieku. 43-letnia aktorka podobno jest szczęśliwa, gdy patrzy, że się starzeje i nie jest zdecydowanie zainteresowana chirurgią kosmetyczną.

"To naprawdę ciężka próba ponieważ czujesz się zniechęcony. Nagle ty się starzejesz, a wszyscy twoi rówieśnicy stają się coraz młodsi. Ludzie starsi ode mnie mają mniej zmarszczek. I wcale nie należy o tym mówić, trzeba podziwiać fakt, że zamiast na 58 lat wyglądają jak 22-latki."

Aktorka znana z serialu "Seks w wielkim mieście" nie chciałaby teraz zaczynać swojej kariery, gdyż teraz młode aktorki są poddawane bardzo wnikliwej analizie.

"Nie wyobrażam sobie tego, że teraz mogłabym mieć 22 lata i wszystko zaczynać, gdyż nie wyobrażam sobie, żebym mogła radzić sobie z karierą w inny sposób niż to robię teraz."

Aktorka dała również pewne rady początkującym aktorom, by traktowali ludzi z szacunkiem jeżeli chcą osiągnąć sukces. W magazynie Harper's Bazaar powiedziała: "Nie otaczajcie się ochroniarzami i zwracajcie wszystkie pożyczone rzeczy w takim stanie w jakim je otrzymaliście. Zwracajcie biżuterię, torby, ale wyczyśćcie torby przed oddaniem. Bądźcie życzliwi. Wiem jak to jest zebrać się w sobie, nabrać odwagi i podejść do osoby i powiedzieć jej, że się ją podziwia."

Bardzo mądre rady od doświadczonej aktorki.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar