2009-02-02

PLOTKI

Odmieniona Pamela Anderson

Pamela Anderson ostatnio pojawiła się w kampanii reklamowej brytyjskiej legendy - projektantki Vivienne Westwood. Od tego momentu aktorka twierdzi, że ludzie teraz inaczej na nią patrzą.

"Wczoraj myśleli o mnie – gwiazda porno, a dziś jestem dla nich sztuką. Mam swoją grupę przyjaciół. Lubię ludzi, którzy potrafią karmić moją duszę."

Projektantka poprosiła Pamelę, by pojawiła się w jej kampanii po tym, jak kobiety spotkały się na pokazie Wiosna/Lato 2009 w Londynie we wrześniu. Pomysł od razu się spodobał, a Pamela uważa to doświadczenie za najlepsze w swoim życiu.

"To był jeden z tych momentów w życiu, które znajdują się w 10 tych najlepszych." Zdjęcia trwały jeden dzień i odbyły się w Los Angeles. Miały trwać co najmniej trzy, jednak zespół nie był zestresowany, gdyż zalecono im pełen relaks.

Jak widać niektóre gwiazdy mają dość wysokie mniemanie o sobie skoro uważają się za prawdziwą sztukę. Pamela Anderson na pewno jest widziana jako seksbomba, ale czy ma ona coś wspólnego ze światem sztuki?

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar