2009-01-31

PLOTKI

Paris Hilton i książe Harry

Dziedziczka ogromnej fortuny Paris Hilton nie będzie się spotykała z księciem Harrym mimo tego, że według niej Harry to prawdziwe ciasteczko. 27-letnia gwiazda uważa księcia za gorący towar, jednak nie ma zamiaru się z nim spotykać. Powód jest dość mało prawdopodobny. Plotki donoszą, że Hilton nie zainteresuje się Harrym ze względu na jego byłą dziewczynę Chelsy Davy, którą po prostu uwielbia.

"Myślę, że on jest bardzo miłym chłopcem, ale ja uwielbiam jego ex. Więc nigdy przenigdy bym jej tego nie zrobiła. Chelsy jest przemiłą dziewczyną."

Po raz pierwszy plotki na temat Paris i Harrego pojawiły się po tym, jak w październiku zeszłego roku Hilton wykonała dla księcia bardzo zmysłowy taniec w ekskluzywnym nocnym klubie w Londynie. Jednak wtedy Harry był bardziej zainteresowany swoją obecną wtedy dziewczyną.

Źródło podaje: "Harry nie chciał z nią rozmawiać, ale ona wykonała ten seksowny taniec specjalnie dla niego, dlatego też książę podszedł do niej i uścisnął jej dłoń po czym odszedł. Paris wyglądała wtedy na bardzo wkurzoną. Tamtego wieczoru powiedziała, że książęta są słodcy."

Wtedy również Paris pochwaliła dziewczynę księcia, mówiąc że jest ona bardzo wyrafinowana i elegancka. "Uwielbiam ją. Ma piękne oczy i fajnie się ubiera, ma elegancki i wyrafinowany styl. W LA ubieramy się bardziej w tylu Barbie, a w Wielkiej Brytanii bardziej popularny jest styl na Audrey Hepburn."

Książę Harry jest obecnie sam, ciekawe czy dziedziczka fortuny będzie chciała położyć na nim swoje rączki.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar