2009-01-08

PLOTKI

Leona Lewis pisze książkę

Piosenkarka Leona Lewis ma wielkie plany na Nowy Rok i okazuje się, że związane nie tylko z muzyką. 23-letnia wykonawczyni hitu "Bleeding Love" ma zamiar napisać autobiografię. Piosenkarka podpisała umowę na ujawnienie publice swoich czasów dorastania.

"Ostatnie dwa lata były niesamowitym doświadczeniem w moim życiu i bardzo mi zależy na tym, by udokumentować to wszystko na zdjęciach i mieć możliwość pokazania i opowiedzenia ludziom, co się zmieniło w moim życiu, co się działo i jak wiele to dla mnie znaczyło."

Książka, która będzie opublikowana przez Hodder and Stoughton obejmie czasy od momentu pracy jako kelnerka w Pizzy Hut, aż do momentu wygrania brytyjskiego programu typu "masz talent" - "The X Factor" w 2006 r.

"Wiem, że w książce będzie wiele niezwykłych momentów i jestem przekonana, że to będzie niesamowity czas dla mnie i wyjątkowe przeżycie, kiedy będę to wszystko składała w jedną całość.

Pierwszy album Leony Lewis był najszybciej sprzedającym się krążkiem w Wielkiej Brytanii. Jej drugi singiel "Bleeding Love" był najlepiej sprzedającym się singlem na całym świecie w roku 2008.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar