2007-03-10

ROZRYWKA

MAGDA POWRACA...

Pierwsza seria podbiła serca wszystkich telewidzów. Panie o określonej porze gromadziły się przed telewizorami, a cała reszta stawała się nieważna na te kilka chwil. Bohaterka grana przez Joannę Brodzik stała się wzorem dla młodych Polek, które coraz bardziej pragnęły takiej niezależności, sukcesów w pracy i w miłości. Chyba sami twórcy serialu nie spodziewali się, że widzowie tak go pokochają. A teraz ... teraz jest ogromna niespodzianka dla wszystkich fanów serialu. Już od kwietnia znowu zobaczymy Magdę i Piotra na ekranie telewizorów, będziemy widzieć perypetie ich miłości, gdyż przecież nic nie zostało wyjaśnione. Zobaczymy czym zaskoczą nas twórcy serialu, czy ta seria również będzie się różniła od poprzednich, gdyż każda jest inna i każdy chyba to dostrzega. Polki przyzwyczaiły się do co tygodniowych spotkań z Magdą M. i już niedługo znowu stanie się to naszym nawykiem.

Film...
Przed rozpoczęciem emisji kolejnej serii "Magdy M." TVN przypomni nam kilka ostatnich odcinków Magdy M. by przypomnieć widzom, co takiego się tak wydarzyło.

A co było w ostatniej serii?
Piotr porzucił Magdę, by lecieć do Stanów do specjalistycznej kliniki leczącej mało rozpoznane choroby układu odpornościowego. Magda zostaje poinformowana, iż Piotr otrzymał propozycję stażu od amerykańskiej organizacji zajmującej się dyskryminacją rasową. Magda czuje się oszukana i spodziewa się najgorszego - szczególnie, gdy znajduje w rzeczach Piotra początek listu do jego byłej żony. Magda postanawia napisać maila do Piotra. Niestety, nie dostaje odpowiedzi... Tymaczasem o względy Magdy zaczyna starać się Rafał Żywiecki - dyrektor banku, w którym pracuje Agata. Rafał obsypuje Magdę prezentami, zabiera do opery, przedstawia swojej matce, proponuje kupno samochodu. Magda tęskni jednak za Piotrem i za pośrednictwem Agaty odsyła Rafałowi wszystkie prezenty, które od niego otrzymała. Kolejnym adoratorem Magdy stał się Filip Starski, którego doskonale zagrał Przemek Sadowski - zupełna zmiana imigu aktora, oczywiście 100% na lepsze. To były chłopak Magdy, który przyjeżdża z Australii by otworzyć tu filię swojego biura turystycznego. Magda dobrze się bawi w towarzystwie Filipa, który zakochuje się bez pamięci w swojej dawnej narzeczonej. Po ślubie rodziców Magdy, Filip oświadcza się pani adwokat. Magda Miłowicz odrzuca jednak oświadczyny. Filip nie ustaje w wysiłkach, by zdobyć serce prawniczki. Rozczarowana postawą Magdy matka Rafała znajduje inną kobietę, z którą mógłby się ożenić jej syn. Była to... Agata. Czy propozycja matki Rafała, aby Agata związała się z jej synem spowoduje, że przyjaciółka Magdy ponownie rozstanie się z Wojtkiem, do którego dopiero wróciła? Nie rafał doprowadza to rozejścia się Agaty z Wojtkiem. Agata wolała spotykać się z Bartkiem, którego od pewnego czasu unikała. Wojtek natomiast robi wszystko by Mariolka w końcu wpadła w jego ramiona. Chodzi nawet na zajęcia w skzole uwodzenia, któa potem okazuje się jednym wielkim oszustwem. Karolina Waligóra, po podjęciu pracy w fundacji, poznaje małą Julkę, która zdobywa jej serce. Karolina chce ją adoptować... Szczęście Kasi i Łukasza przerywa pojawienie się Maćka - ojca dziecka Kasi. Lecz Kasia wie kogo wybrac. A jak się to kończy? Kończy się nadzieją dla Magdy i Piotra mimo, że Filip nadla walczy.

A co zobaczymy w tej serii? Och, sama jestem bardzo ciekawa.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar