2008-12-06

Włosy

Alterna Moisture Caviar

Teraz w zestawie szampon + odżywka zaoszczędzasz 55 zł! Dodatkowo w prezencie otrzymasz próbkę Caviar Radiant Smoothing Lotnion (emulsja rozświetlająca, wygładzająca) oraz HEMP Color Hold® Texturizing Glace 25 ml (żel zwiększający objętość).

Oparta na kawiorze formuła Anty-Ageing to kompleksowa linia produktów opracowana, by przeciwdziałać wczesnemu starzeniu się włosów! Wyciąg z kawioru- bogate źródło kwasów Omega3,witamina C- najlepszy antyoksydant oraz cytokiny, wspomagają mikrokrążenie. Rezultat to młody i zdrowy wygląd włosów!

Moisture Shampoo- to szampon nawilżający, który rewitalizuje suche i łamliwe włosy, jednocześnie przywracając im blask i jedwabistą gładkość. Nie zawierający związków siarki, oparty na formule Color Hold® zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB. Wiąże i zatrzymuje wilgotność, chroniąc kolor. Zwiększa elastyczność i witalność włosów, nadaje im zdrowy wygląd podczas karnawałowych przemian.

Moisture Conditoner- to trwale nawilżająca odżywka, która zatrzymuje wilgoć we włosie, chroniąc go przed promieniowaniem UVA/UB oraz wysuszeniu przez mechaniczne czynniki- takie jak suszarka. Właściwy poziom wilgotności utrzymany jest dzięki bogatej kompozycji lipidów, które chronią jednocześnie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Formuła Color Hold® zatrzymuje kolor, nie pozwalając na szybkie wypłukiwanie.

Alterna to selektywna marka luksusowych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Została założona w 1997r. w Beverly Hills. Od początku swojego istnienia Alterna wyznacza standardy w branży kosmetycznej dla najdoskonalszych, luksusowych produktów pielęgnacyjnych do włosów.

Alterny Moisture Caviar używają m.in.: Adrianna Lima, J.LO oraz Demi Moore.

Moisture Shampoo 250ml 140zł

Całość: 285zł, w zestawie: 230zł

Moisture Conditioner 250ml 145 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar