2008-11-28

PLOTKI

Houston i Brown znowu razem

Plotki donoszą, że Whitney Houston i jej były mąż Bobby Brown znowu są razem. Jak to się stalo?

Para, która wzięła ślub w roku 1992, a rozwiodła się w roku 2007, wraca do tego, co było dobre w przeszłości, ich romans się odnawia, gdyż 15-letnia córka namawia rodziców, by do siebie wrócili i ponownie wzięli ślub.

Gazeta Chicago Sun-Times donosi, że piosenkarka i były mąż wyglądali na zapatrzonych w siebie podczas kolacji w Georgii. Jednak manager piosenkarki twierdzi, że oni są po prostu dobrymi przyjaciółmi, którzy chcą utrzymywać dobre stosunki ze względu na swoją córkę.

Na początku tego roku Bobby twierdził, że ich małżeństwo było skazane na upadek już do samego początku. W ciągu pierwszego roku doszło do separacji, a potem były następne niezbyt udane lata. Bobby uważa, że małżeństwo było zawarte ze złych powodów. "Whitney chciała poprawić swój wizerunek, a ja chciałem być kochany i chciałem mieć dzieci. Whitney była pod presją, media oskarżały ją o bycie w biseksualnym związku. W jej sytuacji jedynym rozwiązaniem na zamknięcie mediom ust było małżeństwo i dzieci."

Oczywiście według tego Bobby znowu jest nieskazitelny i dobry, a kto wpędził piosenkarkę w uzależnienie od kokainy, kto sprawił, że przestała śpiewać, kto ją bił i nękał? O tym wszystkim oczywiście zapomniał, bo to wszystko była jej wina... Można się było spodziewać, że właśnie w ten sposób będzie próbował z tego wybrnąć. Szkoda tylko, że Whitney nie widzi jaką osobą jej mąż jest w rzeczywistości. Życzę jej jednego, by wytrwała w postanowieniu, które podjęła w 2007 r. rozwodząc się z Bobbym.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar