2008-11-25

Włosy

Silnie zakorzenione cebulki

Linia IMUNAL VITAL CONTROL poprawia ukrwienie skóry głowy oraz łagodzi podrażnienia, które wynikają z nieprawidłowych procesów fizjologicznych. Zwiększa odporność włosów, zmniejszając przy tym ich wypadanie. Seria kosmetyków IMUNAL VITAL CONTROL zawiera kompleks C3 oraz odżywczy wyciąg z guarany.

Kompleks C3 to wyciąg z ziela tygrysiego, aminokwasów i soli morskiej. Ma wiele pielęgnacyjnych właściwości: utrzymuje odpowiednią wilgotność skóry głowy, niweluje podrażnienia, oczyszcza, działa antybakteryjnie i antywirusowo.

Guarana to krzew tropikalny rosnący w Brazylii i Wenezueli. Jego właściwości znane są od setek lat. Wyciąg z guarany jest źródłem substancji odżywczych i pobudzających. Preparaty z serii IMUNAL VITAL CONTROL z guaraną działają witalizująco i regenerująco na zmęczone włosy.

Seria IMUNAL VITAL CONTROL składa się z trzech produktów:

IMUNAL VITAL CONTROL TONIC – kompleks przeznaczony do wypadających włosów. Zawartość wyciągu z guarany pobudza krążenie w skórze głowy, dzięki czemu wspomaga fizjologiczny wzrost włosów. Dodatkowo dostarcza substancji odżywczych i pobudzających, które wzmacniają włosy.
4x7 ml/61 zł
12x7 ml/155 złIMUNAL VITAL CONTROL SHAMPOO – szampon przeciw wypadaniu włosów. Witalizuje, odświeża i chłodzi skórę głowy. Wspomaga proces odnowy włosa. Zaleca się, aby stosować go 2-3 razy w tygodniu.
250 ml/38 złIMUNAL VITAL CONTROL PRE MASK – maska przeciw wypadaniu włosów. Wzbogacona o kompleks C3 z wyciągiem z ziela tygrysiego, aminokwasów, soli morskiej oraz wyciągu z guarany. Stymuluje ukrwienie skóry głowy i przyczynia się do zwiększonego dopływu substancji odżywczych do cebulek włosów.
100 ml/61 złKosmetyki z linii IMUNAL VITAL CONTROL są do nabycia w salonach firmowych Kadus oraz w innych renomowanych salonach fryzjerskich.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar