Diky

2008-11-07

Kolekcje ubrań

United Colors of Benetton jesień/zima 2008

New Woman, to minimalistyczna odpowiedź na pożądanie czegoś nowego. Mały tekstylny czy dzianinowy płaszcz to przepustka do przyszłości. Wykonany z luksusowych materiałów przylega do ciała i jest świetnym uzupełnieniem spódnic do kolan, obcisłych spodni ze streczu, żakietów i bolerek. A wszystko w kolorach ziemi i czerni.

Sweet Military - trochę chropowatości i dużo czułości w odniesieniu do linii wojskowej. Mamy tu oczywiście zieleń, krótkie kurtki, skafandry z kapturem, bojówki, ale nasza kobieca dusza poddaje się jednak miękkim spódnicom, dzianinowym bluzkom i liliowym, brzoskwiniowym czy alabastrowym ponczom. Tkaniny są miękkie, jak jedwabna bawełna i skóra.

Hot Road Folk to styl, który w skrócie opisać można jako skromność na motorze. Potrzebne są do niego pełne, rozszerzane spódnice i nieduże rozszerzane sukienki z dżerseju, skórzane kurtki i krótkie żakiety z paskiem. Jest to kontrastowe połączenie motywów pop, romantycznych kwiatów i lekkich dzianin w odcieniach zachodzącego słońca czy asfaltowej czerni i dymu.

Ostatni styl to Box North Pole - kiedy mróz zaczyna doskwierać pojawiają się jasne kolory i swetry stają się nieodzowne. Najnowszy trend to masywne dzianiny pozszywane jak tkanina zestawiane z wełnianymi budrysówkami i długimi płaszczami czy kurtkami. Warstwowe, pasiaste swetry do zawsze modnych dżinsów. Spódniczki jak u baletnicy i wełniane rozszerzane sukienki zadowolą bardziej zuchwałe spośród nas.

United Colors of Benetton jesień/zima 2008

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar