Kolekcja zaprojektowana przez Magdalenę Dąbrowską

Biżuteria wykonana ze srebra próby 0,925 oraz kamieni naturalnych.

AMETYST
Wierzono, że kamień ten – zwłaszcza noszony blisko ciała – pomaga w osiągnięciu harmonii: uspokaja emocje, łagodzi stresy. A także, że wzmacnia siłę woli. Ametyst, to przezroczysta, fioletowa odmiana kwarcu.

Ceny:
Naszyjnik – cena: 549 zł
Kolczyki – cena: 115 złKWARC DYMNY
Otaczała go aura mówiąca, że sprzyja marzycielskim naturom, ułatwiając im osiągniecie koncentracji oraz afirmację własnej osobowości. Piękne, przezroczyste brązy pomagają wywołać spokojny, łagodny nastrój.

Ceny:
Naszyjnik – cena: 239 zł
Kolczyki – cena: 115 złKARNEOL
Jeśli wierzyć starożytnym Rzymianom, karneol ma zdolność pobudzania zmysłowej, erotycznej strony osobowości. Dawniej służył także do wyrabiania pieczęci. Podarowany dziś, zapewne pomoże „przypieczętować” niejedno uczucie…

Ceny:
Naszyjnik – cena: 349 zł
Kolczyki – cena: 115 złKRYSZTAŁ GÓRSKI
W przekonaniu Greków, to sami bogowie zesłali ten „kryształ lodu” - krystallos, jak go nazywali. Ufali oni, że kryształ ma moc wzmacniania i oczyszczania organizmu. Ich zdaniem, ma także sprzyjać natchnieniu i rozwijać zdolności twórcze.

Ceny:
Naszyjnik – cena: 549 zł
Bransoleta – cena: 259 zł
Kolczyki – cena: 115 złONYKS
Już w starożytności uważano, że onyks jest niezwykle szczęśliwym kamieniem: że ma moc „leczenia” z nieszczęśliwej miłości, pomaga w odzyskaniu wewnętrznej siły i równowagi. Ufano, że sprzyja w poszukiwaniu radości i szczęścia.

Ceny:
Naszyjnik – cena: 259 zł
Bransoleta – cena: 299 zł
Kolczyki – cena: 115 złLABRADORYT
Był kamieniem magów, którzy przy jego pomocy przepowiadali przeznaczenie. Wierzono także, że działa ożywczo na wyobraźnię i wzmaga oryginalność oraz że pomaga przywołać sen. Zawsze fascynował swoimi niezwykłymi barwami.

Ceny:
Naszyjnik – cena: 259 zł
Bransoleta – cena: 299 zł
Kolczyki – cena: 115 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar