2007-02-28

PLOTKI

NAJSEKSOWNIEJSZA WEDŁUG PLAYBOYA

W najnowszym plebiscycie na Najseksowniejszą Gwiazdę popularnego magazynu dla panów zwyciężyła Scarlett Johansson.


Pobiła je...
Aktorka wyprzedziła m.in. Beyonce oraz Angelinę Jolie, które znalazły się liście, obejmującej 25 najgorętszych nazwisk. O ile bowiem "Playboy" ogłosił laureatkę, to pozostałe 24 panie nie zostały jednoznacznie sklasyfikowane. "Scarlett Johansson jest kwintesencją piękna i zmysłowości - od porcelanowej cery, przez kobiecą figurę, po tajemniczą charyzmę. Jest to tak samo ewidentne, jak niedefiniowalne" - powiedział rzecznik "Playboya". Na liście najseksowniejszych pań znalazła się jedna Polka jednak Joanna Krupa nie zagrała w żadnym polskim filmie. W międzyczasie zauważono, ze aż 14 z 25 wyróżnionych pań posiada tatuaż. Skóra zwyciężczyni jest jednak nieozdobiona.

Scarlett Marie Johansson jest amerykańską aktorką filmową i telewizyjną. Córka Melanie Sloan (menadżerki) pochodzącej z rodziny polskich Żydów i urodzonego w Danii Karstena Johanssona (inżyniera budowlanego). Ma trójkę rodzeństwa: młodszego o trzy minuty brata bliźniaka i dwójkę starszego rodzeństwa.Jak większość amerykańskich dziecięcych gwiazdek, zaczynała od gry w reklamówkach. W wieku 8 lat zapisała się na zajęcia aktorskie do szkoły Lee Strasberga. Gdy miała 8 lat zadebiutowała w spektaklu "Sophistry" wystawianym w Playwright's Horizons na off-Broadwayu. Poważniejsze propozycje zaczęłą otrzymywać w wieku 10 lat. Przełomem jednak okazał się rok 1998, kiedy to zagrała u boku samego Roberta Redforda w "Zaklinaczu koni". Od tamtego momentu pojawia się na ekranach regularnie, odnosząc większe i mniejsze sukcesy. W 2005 została nagrodzona przez magazyn FHM jako najseksowniejsza kobieta na świecie. W 2006 roku została uznana za najpiękniejszą gwiazdę wszech czasów w rakingu HoldBackTime.com.

Trzeba przyznać, że zasługuje na tytuły, które zdobyła. Jest niezwykle piękną, seksowną, a jednocześnie kruchą i delikatną kobietą. Niezwykle seksowna, zawsze ma swój styl, delikatna i dziewczyęca...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar