Diky

2020-12-29

CIEKAWOSTKI

Gdzie szukać kobiecych inspiracji w Internecie?

O tym, jaką kobietą być a jaką nie, napisano wiele książek i wyśpiewano jeszcze więcej utworów. Jednak kobiecość to nie definicja trzymana w sztywnych ramach, a bystry potok pędzący pośród ostrych skał, którego biegu nie da się zmienić ani sztucznie ukierunkować. Pełniąc na co dzień tak wiele ról - partnerki, matki, córki, szefa kuchni, przedsiębiorcy, fryzjerki czy kosmetyczki każda z pań nieustannie poszukuje uniwersalnych rad i inspiracji. Pragniemy znaleźć dla siebie spokojne miejsce w Internecie, pełne ciepła i przyjaznej atmosfery. Czy wiesz, gdzie je znaleźć?

 

fot. pixabay

 

Czego pragną współczesne kobiety? Sprawdzonych informacji!
Nasze prababcie, babcie, a niekiedy nawet matki żyły w przekonaniu zależności od świata mężczyzn. Ich świat szczelnie zamykano w murach ogniska domowego, nakazując zgodę na wszystko, co przyniesie podły los i jednocześnie przekonując, że to dla ich dobra. Jak jest dziś? Nowoczesny wzór kobiety to wykształcona, zadowolona z życia zawodowego, a do tego wyzwolona osoba. Małżeństwo i macierzyństwo przestały być odgórnie narzuconymi obowiązkami, a stały się wyborami. Zmiany obyczajowe, a także liczne organizacje zrzeszające feministki pozwoliły nam dotrzeć do tego miejsca, w którym jesteśmy. Już w 2018 roku liczba kobiet z wykształceniem wyższym wynosiła aż 27,6%, czyli o 6,8% więcej niż mężczyzn. Dzięki rosnącej świadomości i poziomie wyedukowania panie szukają jedynie rzetelnych informacji o zdrowiu, obowiązujących trendach, samorozwoju, wychowaniu dzieci, relacjach, czy radzeniu sobie w trudnych momentach.
 
Internetowe miejsce stworzone z myślą o każdej Polce
Życie w biegu, codzienne stawianie czoła trudnym sytuacjom, a do tego cała masa obowiązków zawodowych oraz osobistych sprawiły, że każda chwila relaksu jest na wagę złota - dosłownie! Zamiast bezwiędnie skakać pomiędzy kanałami w telewizji, czy przeglądać czasopismo, w którym większość informacji jest nudna i nieinteresująca możesz odwiedzić wyjątkowe miejsce, jakim jest Blog Kobiet. Masz ochotę sprawdzić, czy wyprowadzka na wieś to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twoich najbliższych? Być może interesuje Cię depilacja woskiem, ale nie jesteś pewna, czy to dobry pomysł w czasie szalejącej pandemii? Wystarczy jedno kliknięcie, byś mogła przenieść się do internetowej przestrzeni bliskiej Twoim zainteresowaniom, oczekiwaniom i odnaleźć wyczerpujące odpowiedzi na niemalże każde z pytań, jakie tylko pojawią się w Twojej głowie.

Blog Kobiet tworzony przez kobiety i dla kobiet
Twórczynie portalu Blog Kobiet od lat poszukiwały miejsca, w którym przeczytają aktualne informacje i odpowiedzi na większość nurtujących pytań, poczynając od tematyki urodowej, modowej, lifestyle, a kończąc na opiece nad domem, dziećmi i rozwojem kultury oraz nauki. Wszystkie dotychczas wydawane czasopisma czy strony internetowe skupiały się jedynie na konkretnej, wybranej tematyce, a życie to przecież kalejdoskop zdarzeń, emocji i trudnych wyborów. Dlatego, jako grupa serdecznych koleżanek, każde swoje spotkania opierały na wymianach doświadczeń. W końcu dziewczyny zapragnęły, by każda kobieta w Polsce mogła mieć obok siebie wirtualną przyjaciółkę, która zawsze przybędzie z dobrą radą. Właśnie te czynniki stały się impulsem do stworzenia jedynego w swoim rodzaju bloga, który towarzyszy kobietom każdego dnia, niosąc ogrom przydatnych informacji i wsparcia.
 
Z miłości do życia i kobiecości
Pewnie zastanawiasz się, co dokładnie znajdziesz na Blogu Kobiet? Nie skłamiemy, jeśli napiszemy, że wszystko. Cały portal to niezwykle przejrzysta i intuicyjna witryna podzielona na 9 tematycznych kategorii, w których odnajdziesz kilkaset obiektywnych opinii oraz odpowiedzi na wiele tematów, zarówno tych z zakresu zdrowia, relacji, macierzyństwa, jak i tych lżejszych w postaci urody, mody, kultury i szeroko pojętego lifestyle. Już wiesz, że nie ma na co czekać i pora pędzić na blogkobiet.pl. Miłej lektury!
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar