Diky

2020-11-05

ROZRYWKA

Nowa twarz na polskim rynku muzycznym ze świeżym stylem muzycznym!

ZUZA BAUM to młoda artystka; tekściarka, wokalistka i... raperka, wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu, hip hopu i jazzu. Zuza znana jest m.in. z alternatywnego projektu Atlantyda La5er x ZUZA BAUM docenionego w 2020 roku przez Tak Brzmi Miasto oraz fundację Luneta Nocą. 5 listopada 2020 roku rozpoczyna swoją solową karierę publikując singiel 'PROJECT AWAY'.

 

 

 
Utwór PROJECT AWAY opowiada o długim i często bardzo trudnym procesie odnajdywania miłości do samego siebie. O akceptacji i przytuleniu właśnie tych fragmentów naszej przeszłości i nas samych, które do tej pory wiązały się z poczuciem wstydu i niepewności. O odnalezieniu siebie po prostu, zamiast siebie wyłącznie  w kontekście drugiego człowieka.
 
W teledysku zobaczymy dwie, chwilami wręcz zespolone ze sobą kobiety, z czego jedna z nich ma symbolizować właśnie to, z czym tak trudno jest nam się w środku nas samych zaprzyjaźnić - seksualność, strach, kompleksy, traumy i wstyd. Ich taniec i relacja - bezwarunkowe dążenie do połączenia i odbijanie się od siebie to wizualizacja procesu akceptacji i zakochiwania się w samym sobie i swojej niedoskonałości. 
 
 
 
Zuza Baum
 
 
 
Social Media Zuzy:
Instagram www.instagram.com/Zuza.Baum
Facebook www.facebook.com/ZuzaBaumOfficial
YouTube https://tiny.pl/7ndkj
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar