Diky

2020-11-05

CIEKAWOSTKI

Limitowana kolekcja Yellow Nana już dostępna

NIEpapierowe ręczniczki polskiej marki Yellow Nana, które zagościły w Waszych domach, zaprezentowały się właśnie w nowej, limitowanej kolekcji. Spośród pięciu jesienno-zimowych wzorów i kolorów, możecie wybrać- roztańczone Baletnice, które są nośnikami dobrej energii, Jeżyki wprowadzą radość do każdej kuchni, Sarenki w lesie połączą nas z naturą w te chłodne, jesienne dni i wieczory, Skrzaty wprowadzą ciepły nastrój świąt do domu, a piękne wzory Łowickie w kolorze magicznej czerni, ochronią przed złymi nastrojami.

 

 

 
 
 
Słuchałyśmy opinii klientów i naszą drugą kolekcję stworzyłyśmy w ciemniejszych kolorach. Wierzymy w moc przedmiotów i nasze samopoczucie związane z aurą otoczenia, dlatego Yellow Nana ma nieść dużo dobrych emocji. Dom to nasza ostoja, miejsce gdzie czujemy się dobrze i bezpiecznie. Wybierając wzory do nowej linii, włożyłyśmy dużo siebie, ciepła i to chcemy dać naszym klientom. Tę pozytywną moc, która otoczy ich mieszkania. – mówi Aga z Yellow Nana
 
 

Właśnie ruszył czas przedświątecznych zakupów i wiemy z doświadczenia, że ciężko znaleźć coś oryginalnego. Aby ułatwić te poszukiwania nasze NIEpapierowe ręczniki pakujemy jak na prezent. A że lubimy mieć w domu coś czego nie mają inni, to nasze limitowane serie na pewno ucieszą. – dodaje Kama.
 
 
 
 
 
wzór skrzaty
 
 
 
 
wzór łowicki
 
 
 
NIEpapierowe ręczniczki, to alternatywa dla papierowych ręczników, których codziennie używamy bardzo dużo. Yellow Nana są ekologiczne i wielokrotnego użytku. Każdy "listek" ma wymiar 25x30 cm i możesz go nawinąć na rolkę po papierowych ręcznikach. Można je rolować dowolnie lub umieść w pudełku. To zabawa wzorami i kolorami. Nie potrzebujesz ich niczym przyklejać, idealnie przylegają do siebie. A jak wykorzystasz całą rolkę, nie wyrzucaj- upierz max w 30 stopniach!
 
Marka Yellow Nana powstała w trosce o naszą planetę i środowisko. Ręcznie wykonane w duchu zero waste, z flaneli ze 100% bawełny, która jest niezwykle miękka w dotyku, nie uczula, co sprawia, że idealnie nadaje się do domu, zapewniając zarówno komfort jak i bezpieczeństwo. Posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.
 
 
 
NIEpapierowe ręczniki są do kupienia w e-sklepie www.yellownana.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar