Diky

2020-08-27

ROZRYWKA

Film "After"

Są takie dni, kiedy masz ochotę obejrzeć coś dobrego, ale są też takie, kiedy chcesz obejrzeć cokolwiek, by nie musieć robić, tego, co i tak będziesz musiała zrobić. Dzisiaj jest taki wieczór i znalazłam odpowiedni film na ten właśnie wieczór.

 

 

 
Film "After" ... na pierwszy rzut oka powinnam go odpuścić bo ten etap mam już dawno za sobą, ale ... no właśnie ale ... która z nas nie wraca wspomnieniami do pierwszej miłości, do lat studenckich, do czasu, kiedy obowiązki to była nauka i dobra zabawa ... No właśnie ... Film "After" to dla mnie pozycja lekka i przyjemna. Zapoznałam się z nim całkiem przypadkowo, ale to nie był zmarnowany czas.
 
Dla kogo jest ten film? 
Myślę, że dla wszystkich. Dlaczego? Nastolatki czekają właśnie na taką miłość, miłość buntowniczą, miłość namiętną, miłość, która się przeciwstawi wszelkim regułom. A dla osób w nieco późniejszym wieku ... polecam głównie po to, by przypomnieć sobie jak to było ... jak to było czuć wielką namiętność, pożądanie, czystą chemię i czystą, jeszcze niezepsutą niczym miłość ... Warto przypomnieć sobie pierwszą miłość, którą wielu z nas ma ...  czasem warto przywołać wspomnienia, które wywołują rumieniec na twarzy. 
 
Obsada
Szczerze mówiąc nie znam aktorów, gdyż to jest bardzo młode pokolenie, jednak główny aktor Hero Fiennes-Tiffin, pochodzący z Londynu ... powiem szczerze trudno oderwać wzrok. Miło się go ogląda i myślę, że w chłopaku oprócz urody tkwi duży potencjał, z pewnościę będziemy trzymać za niego kciuki. Josephine Langford grająca Tessę Young to prześliczna dziewczyna, pełna wdzięku, niewinności i niby zwykłej, jednak niebanalnej urody. Jest to duet, na który miło popatrzeć. Reszta aktorów robi poprostu tło. 
 
Myślę, że to nie był zmarnowany wieczór. 
 
 
Dla wspomnień, polecam.
 
Czy warto siągnąć po książkę "After. Płomień pod moją skórą" - Anna Todd? Tego nie wiem i raczej się nie przekonam. Zostanę przy filmie tym razem. 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar