2020-07-23

Włosy

Pielęgnacja włosów – o tym nie możesz zapomnieć latem!

Okres letni to czas wytchnienia od codziennych obowiązków, moment odpoczynku i regeneracji, niestety –  nie dla naszych włosów. Działanie promieni słonecznych, wysoka temperatura, słona czy chlorowana woda – wszystkie te czynniki mogą osłabiać włosy, wysuszać je i powodować uszkodzenia. Dlatego tak istotne jest, aby szczególnie latem zadbać o odpowiednio dobraną pielęgnację. 

 

 

 

CHROŃ KOLOR
 
Jeśli Twoje włosy są farbowane, zadbaj o zabezpieczenie intensywności ich koloru. Szampon i odżywka do włosów z serii Powerful Colors od OnlyBio  to zestaw idealny, który w dwóch prostych krokach pozwoli Ci uchronić narażone na działanie słońca włosy przed pogorszeniem ich kondycji. 
Olejek migdałowy skutecznie wygładzi pasma, nada im zdrowy blask, świetnie domknie łuski włosowe. Kompleks Hydrafeel-3™ wniknie w strukturę włosa, nadając mu elastyczność, miękkość oraz ochronę koloru. Delikatne micele skutecznie oczyszczą i ukoją skórę głowy.
 
 
 
 
 
DZIAŁAJ NAPRAWCZO
 
Dla włosów suchych, z rozdwojonymi końcówkami, podatnych na zniszczenia potrzebne będzie działanie głęboko odbudowujące i nawilżające. Seria OnlyBio Hydra Repair to szampon i odżywka z regenerującym aloesem i nawilżającym lewanem, który nie tylko zapobiegnie przesuszeniom, lecz także przywróci równowagę naturalnego mikrobiomu skóry głowy. 
 
 
 
 

PIELĘGNUJ NATURALNIE
 
Do letniej pielęgnacji włosów wybieraj produkty z jak największą zawartością składników pochodzenia naturalnego. Produkty firmy OnlyBio są bogate w aż 99% składników pochodzenia naturalnego, posiadają certyfikat ekologiczności Ecocert, a dodatkowo ich opakowania są wykonane z tworzywa pochodzącego z trzciny cukrowej, co potwierdza oznaczenie I’m green.
 
Oprócz doboru odpowiednich produktów do higieny, pielęgnacji i stylizacji włosów, warto również pamiętać o nakryciu głowy, które ochroni włosy przed promieniami słońca. Postaraj się również nie wystawiać mokrych włosów na bezpośrednie nasłonecznienie, myć je po każdej kąpieli w morzu czy basenie oraz ogranicz zabiegi stylizacyjne. Te działania wraz z prawidłową pielęgnacją będą silnym pakietem ochronnym dla Twoich włosów.
 
OnlyBio to pierwsza marka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne. Produkty z serii Powerful Colors i Hydra Repair dostępne są w wyłącznie w Drogeriach Hebe.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar