2020-07-14

Włosy

MEDAVITA - wakacyjny Idol

Wakacyjna aura nie zawsze służy włosom. Wiatr je rozwiewa i puszy, słońce przesusza, a nadmiar wilgoci zmiękcza i skręca. Są jednak sposoby i preparaty, które pomogą letnim fryzurom i uczynią je trwałymi.

 

 LISS DEFENCE - fluid wygładzający z termoochroną
 
Delikatnie utrwalający fluid wygładzający z termoochroną, który zapobiega puszeniu się włosów. Uszczelnia włókna, chroniąc je przed destruktywnym działaniem wysokich temperatur emitowanych przez czynniki atmosferyczne oraz sprzęty fryzjerskie. Pozostawia włosy idealnie gładkie i błyszczące. Redukuje czas suszenia. 
 
Zawiera witaminę E i Olej z Róży Muszkatołowej.
 
Sposób użycia: Nałożyć na umyte, osuszone ręcznikiem włosy, a następnie wysuszyć je z użyciem szczotki. 
 
 
PERFECT - spray uszczelniający
 
Bardzo delikatnie utrwalający, wygładzający spray uszczelniający, który zabezpiecza włosy przed wilgocią. Uszczelnia włókna, dzięki czemu grzebień czy szczotka przesuwają się po nich bez problemu, pozostawiając je miękkimi i jedwabistymi. Pomaga w utrzymaniu połysku fryzury na dłużej. 
 
Zawiera witaminę E i Białka Kaszmiru.
 
Sposób użycia: Spryskać umyte, osuszone ręcznikiem włosy, a następnie wysuszyć je z użyciem szczotki. 
 
 
OCEAN – lakier z solą morską do teksturyzacji
 
Średnio utrwalający lakier teksturyzujący do włosów, dzięki któremu włókna zyskują objętość i teksturę. Zapewnia naturalny, matowy efekt. Idealny do stworzenia plażowej stylizacji. 
 
Zawiera witaminę E, Olejki z Tamanu i Abisyński.
 
Sposób użycia: Rozpylać z odległości 15 cm na umyte, lekko osuszone włosy. Wgnieść we włosy, wysuszyć lub pozostawić do samodzielnego wyschnięcia. W przypadku użycia na suche włosy, ułożyć je palcami, aby uzyskać pożądany efekt.
 
 
Preparaty w cenie 114 zł/150 ml dostępne są na:
 
 
www.beabeleza.pl
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar