2020-07-14

Napoje

Hellena kusi smakiem nowych napojów niegazowanych z linii Premium

Hellena znów kusi smakiem, tym razem uwodzi zestawieniem naturalnej wody mineralnej i ulubionych polskich owoców. Do oferty marki dołączyły nowe napoje niegazowane z linii Premium z 20 proc. zawartością naturalnego soku owocowego. 

 

 

 

 

 
Napoje z linii Hellena Premium stanowią połączenie wody mineralnej i uwielbianych przez konsumentów smaków polskich owoców z wysoką, 20% zawartością naturalnego soku owocowego. Spośród nowych propozycji każdy znajdzie swój ulubiony smak: Jabłko z wiśnią, Jabłko z gruszką, Jabłko z pomarańczą, Czerwone jabłko i Jabłko z owocami leśnymi. Produkty są mniej słodkie niż soki czy nektary, dlatego doskonale gaszą pragnienie.
 
Napoje Hellena Premium najlepiej smakują schłodzone - podane solo lub w zestawieniu z ulubionymi dodatkami. Dzięki dodaniu np. listka mięty, kilku kropki soku z cytryny, szczypty cynamonu czy plasterka świeżego imbiru nabiorą zupełnie innego wymiaru smakowego i indywidualnego charakteru. 
 
Proces butelkowania w aseptycznych warunkach gwarantuje najwyższą jakość napojów Hellena Premium. Produkty nie mają chemicznych dodatków - sztucznych konserwantów czy barwników. Nie zawierają słodzików lecz cukier w wyważonej ilości, by skutecznie dodawać energii. Smak zawdzięczają wyłącznie naturalnym składnikom takim, jak np. sok owocowy i naturalne aromaty.
 
Napoje niegazowane z linii Hellena Premium są już dostępne w sprzedaży. Produkty są oferowane w dużych pojemnościach 1,75 l. Pełne smaku napoje zamknięto w poręcznej butelce, zapewniającej komfort i wygodę użytkowania. Opakowania sprawdzą się podczas wspólnych posiłków i rodzinnych spotkań. Umożliwiają cieszenie się smakiem każdej chwili i dzielenie się wyjątkowymi momentami z bliskimi.  
 
 
 
 
 
Hellena to polska marka, która od ponad 20 lat oferuje konsumentom szeroką gamę napojów niegazowanych i oranżad w wielu smakach. Łącząc tradycję z nowoczesnością, kreując nowe trendy, przywołuje jednocześnie wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, które wypełniał smak bąbelkowej, orzeźwiającej oranżady. W portfolio marki znajdują się m.in. napoje gazowane w różnych smakach, Oranżada Hellena FIT z dodatkiem stewii oraz owocowe napoje niegazowane w najbogatszej na rynku ofercie smakowej.
Producent: Colian Sp. z o.o.
Linia: Hellena Premium
Produkty:
Hellena Jabłko z wiśnią, 1,75 l, sugerowana cena det. ok. 3,80 zł
Hellena Jabłko z gruszką, 1,75 l, sugerowana cena det. ok. 3,80 zł
Hellena Jabłko z pomarańczą, 1,75 l, sugerowana cena det. ok. 3,80 zł
Hellena Czerwone jabłko, 1,75 l, sugerowana cena det. ok. 3,80 zł  
Hellena Jabłko z owocami leśnymi, 1,75 l, sugerowana cena det. ok. 3,80 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar