2020-06-29

Napoje

Zasmakuj lata z kawą na zimno!

Początek lata zwiastuje coraz więcej ciepłych dni. Jak więc rozpocząć dzień, gdy temperatura jest za wysoka na kubek gorącej kawy? To proste! Costa Coffee oferuje szeroki wybór kaw na zimno, które nawet najbardziej upalny poranek zamienią w przyjemne ochłodzenie.

 

 

 

Cold Brew

 

 

Cold Brew z zimną, mleczną pianką

 

 

 

Kinley


Cold Brew, czyli kawa bez parzenia!
Bariści z Costa Coffee znają sposób na letnie orzeźwienie – to wyjątkowa Cold Brew! Tajemnicą jej unikalnego smaku jest sposób przygotowania. Zmielone ziarna, zalane zimną wodą, muszą nasiąkać przez 20 godzin, aby uzyskać swój niepowtarzalny smak, pozbawiony goryczy i  kwasowości – będący prawdziwą kawową esencją. Dzięki tak starannemu procesowi przygotowywania, napój zawiera większą ilość kofeiny, a mimo to kawa jest lekka i orzeźwiająca. Cold Brew jest przygotowywane na zimno i serwowane na zimno, ponieważ nic nie orzeźwia tak, jak dobrze schłodzona kawa z kostkami lodu. Dostępne będzie w dwóch opcjach – klasycznej czarnej dla tych, którzy stronią od mleka, ale również z zimną, mleczną pianką, która utrzymuje niską temperaturę kawy. 
 
Przed miłośnikami orzeźwiających letnich napojów nie lada gratka, ponieważ poza Cold Brew w kawiarniach Costa Coffee będzie można napić się Kinley Espresso Tonic. To kolejny doskonale chłodzący w upalne dni drink, podany na kostkach lodu i doskonale zbalansowany: soczysty i słodki dzięki pomarańczy oraz wyrazisty dzięki połączeniu toniku oraz perfekcyjnego espresso. 
 
Orzeźwiająca klasyka
Na miłośników klasyki czekają tradycyjne kawy na zimno, przygotowywane na bazie espresso –Iced Cappuccino, Iced Flat White i Iced Caffe Latte. Aromatyczne espresso, schłodzone mleko, idealnie puszysta pianka w towarzystwie kostek lodu, to prosty przepis na letnie orzeźwienie, a tym samym udany dzień.
 
Nie czekaj, odwiedź Costa Coffee! Letnie orzeźwienie gwarantowane!
 
 
 
Iced Caffe Latte
 
 
 
Iced Cappuccino
 
 
 
 
Iced Flat White
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar