Diky

2020-06-21

Twarz

Czy kremy z naturalnym filtrem SPF działają?

Niezależnie od tego czy mamy słońce czy nie, kremy z filtrem należy stosować przez cały rok. Każdego dnia jesteśmy narażeni na promieniowanie. Nawet jeśli nie widzimy słońca bezpośrednio, to musimy pamiętać, że cały czas jest i intensywnie świeci. Nasza skóra wymaga ochrony słonecznej, aby nie narazić jej na przebarwienia czy oparzenia słoneczne. Stosując krem z filtrami chronimy ją przed szybkim starzeniem i zapewniamy zdrowy, promienny wygląd. 

 

 

Mamy bardzo duży wybór kosmetyków z filtrami słonecznymi. Niektóre zawierają w składzie tylko i wyłącznie filtry mineralne, inne tylko chemiczne. Charakterystyczny dla kosmetyków naturalnych filtr mineralny nadaje się dla każdego rodzaju skóry, a szczególnie w tych z tendencją do nadwrażliwości. Kosmetyki zawierające ten filtr są bardzo stabilne na słońcu i skutecznie chronią skórę przed promieniowaniem słonecznym.
 
Często możemy usłyszeć, że taki krem owszem chroni, ale niestety pozostawia na skórze efekt białej maski. Nasze odkrycie krem  do twarzy Lady Sunshine z SPF 25 chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB. Ma lekką konsystencję, świetnie się wchłania i nie powoduje bielenia skóry. Tutaj efekt białej maski na twarzy, to mit. Można stosować go pod makijaż, także mineralny. Pachnie zmysłowo, egzotycznie i energetycznie, więc przez cały rok możemy czuć zapachy lata. A do tego jest wegański! To bez wątpienia hit tego lata.  
 
 
Kosmetyki Be The Sky Girl, to naturalne wegańskie produkty o najwyższej jakości składnikach. Naturalne ekstrakty, oleje, wyciągi z roślin i ziół oraz zniewalające zapachy.
 
Be The Sky Girl, to kosmetyki, które będą towarzyszyć Ci w odkrywaniu tego, czego pragnie Twoje serce, dodadzą piękna, dobrej energii, odwagi i pewności siebie, bo jesteś Sky Girl.
 
Lady Sunshine Krem do twarzy SPF25 (50ml/ 89 zł)
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar