Diky

2020-06-19

Włosy

Nowość Rene Furterer - Pierwszy Krok przed szamponem

René Furterer stwierdził kiedyś: “Piękne włosy rosną na zdrowej skórze głowy tak, jak roślina na żyznej glebie”. 

Teza, iż kondycja włosów w znacznym stopniu zależy, od jakości odżywienia cebulki włosa, przyświecała założycielowi marki już 50 lat temu. To on, bazując na olejkach eterycznych i naturalnych wyciągach roślinnych, opracował formuły kosmetyków, które zapewniały intensywną pielęgnację, odżywiały cebulki włosów i pobudzały mikrokrążenie w skórze głowy. W  1957 ZADEBIUTOWAŁ PRZEŁOMOWY PRODUKT- COMPLEXE 5 innowacyjny koncentrat nasycony lawendowym i pomarańczowym olejkiem eterycznym  o oczyszczających, tonizujących i stymulujących właściwościach. Połączenie skoncentrowanych dwóch rozgrzewających olejków eterycznych pozwoliło na uzyskanie niezwykłego dermokosmetyku, który wyróżnia markę poprzez podejście do pielęgnacji włosów.

Koncentrat z olejkami eterycznymi COMPLEXE 5 stosuje się jako pierwszy krok w rytuale pięlęgnacyjnym RENÉ FURTERER  ABY PRZYWRÓCIĆ RÓWNOWAGĘ SKÓRY GŁOWY i uzyskać piękne, mocniejsze i zdrowe włosy.

COMPLEXE 5 - KONCENTRAT STYMULUJĄCY I REWITALIZUJĄCY DO SKÓRY GŁOWY NA BAZIE OLEJKÓW ETERYCZNYCH RENÉ FURTERER

Włosy zmęczone, wiotkie, zniszczone
Complexe 5 to specjalna kuracja wzmacniająca włosy u ich podstawy, czyli w cebulkach włosów. Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze. Complex 5 sprawia, że włosy staja się lśniące i bardziej odżywione, wzmocnione od nasady. Zawiera bardzo wysokie stężenie rozgrzewających olejków eterycznych, które poprawiają penetrację składników odżywczych i przyśpieszają rozszerzenie naczyń krwionośnych usprawniając mikrokrążenie - skoncentrowany olejek eteryczny z Lawendy uzyskiwany poprzez destylację, który od czasów starożytnych znany jest ze swoich pobudzających, antyseptycznych i relaksujących zalet, oraz olejek eteryczny pozyskiwany ze skórek słodkich pomarańczy, który posiada właściwości uspokajające, przeciwbakteryjne i stymulujące mikrocyrkulację. Complexe 5 jest podstawowym produktem, który przyczynia się do zdrowia skóry głowy i pięknych włosów. Stosowany jako pierwszy krok rytuału pielęgnacyjnego oczyszcza i przygotowuje skórę głowy poprzez uaktywnienie mikrocyrkulacji. Zwiększa przenikanie aktywnych składników kolejnych produktów do pielęgnacji włosów.  
 
 
 
 
 
 
Kultowy kosmetyk René Furterer,   stymulujący koncentrat roślinny z rozgrzewającymi olejkami eterycznymi teraz w nowym falkonie z aplikatorem do masażu! Wzrost mikrokrążenia jest prawie dwa razy większy  w przypadku stosowania z końcówką masująCĄ niż bez końcówki1 
 
Cena: 179,00 zł /  50 ml 
 
Stosowanie: Zaleca się stosować z masażem, przed aplikacją innych produktów kosmetycznych.  Pozostawić na 5- 10 minuta, a następnie przystąpić do mycia głowy. Complexe 5 może być stosowany samodzielnie bądź w połączeniu z dobranym indywidualnie rytuałem RENÉ FURTERER. 
 
 
Działanie potwierdzone w badaniach2
  • Już po jednej aplikacji włosy stają się piękniejsze  - co zauważyło 97 % użytkowników 
  • Włosy staja się lśniące i bardziej odżywione  - co zauważyło 92 % użytkowników 
  • Włosy wzmocnione od nasady  - co zauważyło 88 % użytkowników
 
 
2 Grupa 110 osób w teście trwającym 28 dni
 
 
 
PRAWDZIWE ZAPROSZENIE DO DOBREGO SAMOPOCZUCIA
Zaoferuj skórze głowy dawkę ćwiczeń! Do opakowania załączony jest przewodnik  do masażu w 3 krokach: Stymuluj – Pobudzaj – relaksuj
 
RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY RENÉ FURTERER – KONCEPCJA TRZECH KROKÓW. Niezależnie od kondycji włosów i skóry głowy – marka René Furterer w ramach 3-etapowej, komplementarnej pielęgnacji zaleca, aby raz w tygodniu zastosować preparat Complexe 5, która pobudza mikrocyrkulację krwi w skórze głowy, odżywia cebulki i oczyszcza powierzchnię skóry. Następnie, jeśli występuje określony problem skóry głowy lub włosów – 2 do 3 razy w tygodniu warto zastosować odpowiedni szampon myjący René Furterer dobrany według potrzeb oraz zaaplikować odżywkę, balsam lub maskę.
 
https://www.dermo-cosmeshop.pl
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar