2020-05-03

Włosy

Nowe Suche Szampony do włosów Klorane pokrzywa i owies

KLORANE SZAMPONY SUCHE NA BAZIE MLECZKA Z OWSA
Pełna pielęgnacja, gdy fryzura wymaga odświeżenia.

Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez francuskie Laboratorium KLORANE pierwszego suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Z myślą o potrzebach aktywnych kobiet stworzyli produkt, który gwarantuje natychmiastowy efekt oczyszczonych włosów, bez konieczności ich mycia i suszenia. Suchy szampon pomaga również w ułożeniu i dodaje objętości.


Szampon suchy na bazie mleczka z owsa

Naturalny odcień pudru sprawia, że stapia się on z kolorem włosów dając niewidoczne wykończenie. Połączenie mleczka z owsa o właściwościach łagodzących i ochronnych, z pudrowymi substancjami zmikronizowanymi, przywraca włosom objętość i lekkość w ciągu kilku minut.

Szampon suchy na bazie mleczka z owsa do włosów w odcieniach od brązu do czerni
Laboratoria KLORANE wprowadziły do składu szamponu pigmenty mineralne, dzięki którym szampon doskonale sprawdzi się dla włosów w odcieniach od brązu do czerni. Naturalny odcień pudru sprawia, że stapia się on z kolorem włosów dając niewidoczne wykończenie. Połączenie mleczka z owsa o właściwościach łagodzących i ochronnych, z pudrowymi substancjami zmikronizowanymi, przywraca włosom objętość i lekkość w ciągu kilku minut. Dzięki naturalnej, beżowej barwie, perfekcyjnie dopasowuje się do ciemnych włosów, a po ich przeczesaniu, zyskuje całkowicie niewidoczne wykończenie.


Cena: 45,00 zł/150 ml

 

 SZAMPONY SUCHE na bazie ekstraktu z pokrzywy

Odświeżenie przetłuszczających się włosów w każdych warunkach

Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez francuskie Laboratorium KLORANE pierwszego suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Z myślą o potrzebach aktywnych kobiet stworzyli produkt, który gwarantuje natychmiastowy efekt oczyszczonych włosów, bez konieczności ich mycia i suszenia. Co 9 sekund sprzedaje się na świecie suchy szampon Klorane.


Seria z pokrzywą jest specjalnie dedykowana włosom przetłuszczającym się
. Pokrzywa została wybrana ze względu na bogactwo skopoleptyny, związku policyklicznego, wykazującego właściwości regulujące wydzielanie sebum. Głęboko oczyszcza tłustą skórę głowy, pozostawiając ją czystą i świeżą w ciągu kilku minut.


Szampon suchy na bazie ekstraktu z pokrzywy + wersja dla włosów ciemnych

Oczyszczone włosy, bez konieczności mycia i suszenia. Suchy szampon pomaga również dodaje objętości. Efekt: czyste, nietłuste włosy bez nadmiaru sebum, objętość i perfecyjne dopasowanie koloru.


Unikalne połączenie składników aktywnych: 3 wysokochłonne pudry naturalnego pochodzenia


1) krzemionka minerał, strukturą przypominający gąbkę, przez co wykazuje dużą chłonność.
2) skrobia kukurydziana i ryżowa  -  pokrewieństwo z lipidami powoduje bardzo dużą chłonność, a dzięki odmiennym gęstościom zapewniają optymalny rozkład formuły i ułatwiają jej usuwanie.
3) beta cyklodekstryna  - cząsteczka cukru, zapewniająca wielką moc odtłuszczającą, która usuwa nadmiar sebum.

Cena: 45,00 zł/150 ml
Szampon suchy na bazie pokrzywy w odcieniach od brązu do czerni Klorane

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar